15-latka otworzyła usta i wywołała ciarki na plechach jury, a publiczności odebrała mowę. Jej występ w "Mam talent" przejdzie do historii

15-latka otworzyła usta i wywołała ciarki na plechach jury, a publiczności odebrała mowę. Jej występ w "Mam talent" przejdzie do historii Źródło: Screen/TVN

"Mam talent" to program, który ma na celu odnaleźć osoby odznaczające się wyjątkowymi umiejętnościami. Występ tej 15-latki zrobił na jurorach ogromne wrażenie, a publiczności aż odebrało mowę. Historyczny moment w telewizyjnym show.

"Mam talent" nadal przyciąga przed telewizory ogromną rzeszę widzów. Polacy uwielbiają oglądać niepowtarzalne występy niesamowicie zdolnych osób. Ta 15-latka z pewnością przejdzie do historii programu. Swoim wykonaniem rzuciła na kolana wszystkich.

"Mam talent" odkrył kolejną, przyszłą gwiazdę?

"Mam talent" zajmuje się odkrywaniem wybitnie uzdolnionych osób w całej Polsce. Każdy może zgłosić się do programu i spróbować swoich sił na wielkiej scenie. Ta 15-latka wykorzystała swoją szansę w pełni. Jej brawurowe wykonanie piosenki "Nieznajomy" z repertuaru Dawida Podsiadły zrobiło ogromne wrażenie na jurorach.

Nikt nie spodziewał się, że ta niepozorna, drobna dziewczyna jest posiadaczką tak silnego i oryginalnego głosu. Maya Thomas sprawiła, że wszyscy oniemieli z zachwytu. Publiczność nie była w stanie oderwać wzroku od młodej wokalistki. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wybitny występ 

Maya Thomas jest obecnie typowana na główną faworytkę najnowszej, dwunastej już edycji, programu "Mam talent". Dziewczyna pochodzi ze Starej Wiśniewej k. Złotowa i od najmłodszych lat kształci się w kierunku śpiewu. Wokalistka zaczęła się tym zajmować gdy miała 6 lat, dzięki zachęcie ze strony rodziców. Jak widać, ich przeczucia się sprawdziły, bo ich córce udało się całkowicie oczarować Agnieszkę Chylińską, Małgorzatę Foremniak i Agustina Egurolę. 

Maya zdecydowała się wykonać utwór "Nieznajomy" z repertuaru Dawida Podsiadły. Jest to piosenka, która uznawana jest za bardzo trudną pod względem technicznym. Podołać jej mogą tylko osoby posiadające dużą skalę głosu. 15-latka poradziła się z nią fantastycznie.

Dzisiaj grzeje: 1. Tak teraz wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka. Bardzo smutny widok
2. 2-letnia córka zabiła swoją mamę. Kobieta konała na jej oczach

Gdy tylko publiczność usłyszała pierwszy wers, zaniemówiła z wrażenia. Jurorzy również nie kryli ogromnego zaskoczenia i przyznali, że jej głos wywołał u nich ciarki na plecach. Uczestników zgłaszających się do "Mam talent" jest co roku bardzo dużo. Tylko niektóre z występów są na tyle wybitne i niepowtarzalne, że zapadają w pamięć widzom. To, co zaprezentowała Maya na pewno przejdzie do historii show TVN-u

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek 
  2. Ujawniono szokujące fakty o śmierci siostry gwiazdora. Są wyniki testu krwi. Rodzina jest w głębokim szoku
  3. Niewyobrażalny dramat. Uwielbiana bohaterka "Przyjaciółek" straciła męża
  4. Agata Duda ma sobowtóra? Kobieta, która pojawiła się u boku prezydenta wygląda tak samo jak pierwsza dama
  5. Wnuczka z ukrycia nagrała swoją babcię. Wcześniej nikt jej nie wierzył, kiedy mówiła, jak paskudne rzeczy jej robi

Źródło: Radio Eska

Następny artykuł