Publiczność i jurorzy zamilkli jak zaklęci. Gdy 12-latek otworzył usta było wiadome, że zgarnie złoty przycisk

Publiczność i jurorzy zamilkli jak zaklęci. Gdy 12-latek otworzył usta było wiadome, że zgarnie złoty przycisk Źródło: youtube.com/america got's talent

Mam Talent na ustach całej amerykańskiej opinii publicznej. Format cieszący się także wielką popularnością w Polsce, oczarował widzów z zza oceanu na nowo pokazując niesamowity występ 12 latka. Dziecko wstrząsnęło widownią, a jurorzy bez wahania dali chłopcu złoty przycisk. Tak emocjonalnego występu nie widzieliśmy od dawna.

Program Mam Talent po raz kolejny pokazał, że wielki talent drzemie w każdym, nawet w 12 letnim dziecku. Młody Amerykanin całkowicie zaczarował widownię i jurorów formatu rozrywkowego, a jego występ bez wątpienia przejdzie do historii programu. Tak rekordowo szybko wręczony złoty przycisk dziecku świadczy nie tylko o jego talencie, ale także o wielkiej klasie małego artysty.

Mam Talent zadziwia widzów. Niesamowity występ 12 latka

Dzieckiem, o którym ostatnimi czasy usłyszała cała Ameryka, jest Luke Islam. Urodzony w Nowym Yorku chłopiec od zawsze pragnął i marzył o występie na scenach Broadwayu. Aby spełnić swój talent, malec zaczął śpiewać i występować przez bliskich, którzy namówili go na udział w show.

- Moim marzeniem jest zostać gwiazdą i trafić na Broadway. Myślę, że ten program pomoże dostać mi się tam, gdzie chcę" - powiedział chłopiec przed występem

Jak się okazało, nastolatek ma tak duży potencjał, że niektóre gwiazdy, występujące na co dzień na scenach Broadwayu mogą być zaniepokojone, że tak zdolna konkurencja zajmie już całkiem niebawem ich miejsce. Wykonanie musicalowej piosenki. "She Used To Be Mine" spotkało się z wielkim aplauzem jury, a także wciśnięciem złotego przycisku, dzięki czemu chłopiec wystąpi w finałach show.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Najszybciej wciśnięty "złoty przycisk" w historii Ameryki

12-letni Islam zrobił tak duże wrażenie na jury, że ani jeden członek składu oceniającego występu nie zdecydował się na krytykę, a wszyscy wprost zalewali nastolatka komplementami, których zupełnie się nie spodziewał.

- Masz wielki talent i dar. Masz w sobie coś specjalnego. Bóg dał ci prezent i wierzę, że nie zostaniesz jedynie gwiazdą i spełnisz swoje marzenia, ale jestem przekonana, że stanie się to szybko - argumentowała Julianne Hough

 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co studiowała Krystyna Pawłowicz? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie! Ta informacja zwali was z nóg
  2. PRZERAŻAJĄCY wygląd Alicji Resich-Modlińskiej. Legenda TVP zniszczyła twarz operacjami plastycznymi
  3. 60-letnia żona urodziła mu dziecko. Zachował się w najgorszy możliwy sposób
  4. Kryzys w rodzinie królewskiej. Brat wygarnął Harry'emu całą prawdę
  5. Marcin Mroczek dopiero teraz zdecydował się o tym opowiedzieć. Powalające informacje o Witoldzie Pyrkoszu
  6. Niedawno oglądaliśmy go w "Familiadzie", teraz podano wieść, która ścina z nóg. Nie żyje znany muzyk

Źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News