Bez nazwy-1
screen/youtube/TVN Talent Show
Patryk Korzec - 3 Października 2018

12-letnia Emilka wyszła na scenę Mam Talent. Kiedy zaczęła, jurorów zamurowało a publiczność oniemiała

Mam Talent w polskiej telewizji emitowane jest już od ponad 10 lat, a wciąż wzbudza ogromne zainteresowanie i cieszy się sympatią widzów. Właśnie trwa ulubiony etap wszystkich Polaków - eliminacje, które jak co roku zaskakują. Ostatni występ 12-letniej Emilki zszokował zarówno fanów, jak i całe jury. 

Mam Talent jest jednym z najpopularniejszych talent show w polskiej telewizji. Ten emitowany przez TVN program już od 10 lat wzbudza ogromne zainteresowanie widzów, których ulubionym etapem są oczywiście eliminacje. To właśnie na nich dochodzi do najdziwniejszych sytuacji, które szokują fanów i wywołują salwy śmiechu i komentarzy zarówno ze strony barwnego jury, jak i internautów. W ostatnim odcinku hitem okazał się występ 12-letniej dziewczynki, która od samego początku wzbudziła zainteresowanie. Z czasem zamieniło się ono jednak w szczery zachwyt.

Mam Talent: 12-latka szokuje głosem i... wyglądem

W ostatnim odcinku osobą, która wzbudziła największe zamieszanie, okazała się 12-letnia Emilia Nowak, która zwróciła na siebie uwagę już w momencie wyjścia na scenę. Dziewczynka miała na sobie szlafrok, papcie oraz ogromną perukę z różnokolorowymi papilotami. To jednak okazało się jedynie przedsmakiem występu, który zostanie w pamięci widzów na długo. Jak się okazało, talentem Emilki jest śpiew i to nie byle jaki. Pochwaliła się przed całą Polską doskonałym wykonaniem piosenki aktorskiej, w której miała okazję zaprezentować całą paletę swoich możliwości wokalnych. Jej głos i różnorodność stylów wzbudził podziw zarówno u publiki, jak i u samego jury składającego się z Agnieszki Chylińskiej, Małgorzaty Foremniak oraz Augustina Egurroli. - Myślę, że czas stworzyć nowy program – „Mam megatalent”. To już nie jest talent, to jest dużo, dużo więcej - zachwycała się Foremniak. - Przepiękna dykcja, interpretacja, osobowość. Jesteśmy zaszczyceni twoją obecnością na tej scenie - wtórował jej Egurrola. Najbardziej barwa z całego grona jurorka natomiast zwróciła się bezpośrednio do rodziców dziewczynki, którzy obecni byli na widowni. Pogratulowała im "przezdolnego dzieciaka".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
ŻubrNajśmieszniejsze wybryki uczniów. Humor zeszytów szkolnych [ZDJĘCIA]Czytaj dalej

Bezpośredni bilet do półfinału

Emilka uczy się obecnie w Państwowej Szkole Muzycznej w Lesznie, gdzie gra na gitarze. Oprócz tego uczęszcza również na prywatne lekcje śpiewu do tajemniczej pani Małgosi, co natychmiast podchwyciła Chylińska, żartując z Małgosi Foremniak. Ostatecznie dziewczynka nie tylko przeszła dalej, ale również dzięki prowadzącemu program Szymonowi Hołowni dostała się prosto do półfinału. Mężczyzna nie pozwolił jury przejść do głosowania, wbiegając na ich podest i naciskając złoty przycisk. [category-link]ZOBACZ TAKŻE:
  1. Rossmann rozniesiony! Klienci biją się o resztki towaru na półkach
  2. Ujawniamy, czym naprawdę zajmuje się Beata Szydło. Polacy będą wściekli
  3. Popularna polska sieć sklepów pogrążona. Obrzydliwe znalezisko w jedzeniu
wyszynk_z_szynkaKuchenne rewolucje: Te lokale zostały zamknięte po wizycie Magdy Gessler!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News