Jury myślało, że uczestnik oszalał. Po występie nikt nie mógł usiedzieć w miejscu, krzyki wypełniły studio

Jury myślało, że uczestnik oszalał. Po występie nikt nie mógł usiedzieć w miejscu, krzyki wypełniły studio Źródło: YouTube/America's Got Talent

"Mam Talent" to program znany i lubiany na całym świecie. Przez lata w edycjach programu na całym świecie mieliśmy okazję zobaczyć mnóstwo występów, zarówno tych, przy których zapiera dech, jak i tych, na które patrzyliśmy raczej z pobłażliwym uśmiechem lub politowaniem.

Kiedy uczestnik amerykańskiej edycji "Mam Talent" wyszedł na scenę, jury było pewne, że oszalał. Patrzyli na mężczyznę nie dowierzając w to, co się dzieje. W pewnym momencie publiczność zaczęła krzyczeć, jury nie wiedziało, co powiedzieć. Niewiarygodne nagranie, ludzie przecierali oczy ze zdumienia.

Niewirygodny występ w "Mam Talent", jury myślało, że uczestnik oszalał 

Amerykański "Mam Talent" to edycja, która zaskakuje chyba przy każdym nowym odcinku. Co rusz pojawiają się tam osoby, które sprawiają, że nie jesteśmy w stanie uwierzyć w to, co widzimy. Podobnie było i w tym przypadku. Zarówno jury, jak i publiczność byli zszokowani. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Gdy mężczyzna wszedł na scenę, jury nie kryło zdziwienia. Mężczyzna o wyglądzie i stroju mnicha, to zdecydowanie zwiastuje niepowtarzalny i przedziwny występ. Gdy rozpoczęło się show, wszystkim opadły szczęki. Na scenie dosłownie zaczęła dziać się magia. Ludzie nie byli w stanie usiedzieć w miejscu, krzyk ogarnął całą salę. 

Amerykańska edycja "Mam Talent" jest chyba najbardziej szaloną ze wszystkich, jakie mieliśmy okazję dotychczas oglądać. Babcia, która zaprezentowała striptiz na scenie? Choć wydawało się to nieprawdopodobne, publiczność pokochała popisy szalonej babci. Dzisiaj prezentowany występ z równie wielką siłą podbił serca publiczności. 

Dzisiaj grzeje: 1. Trąba powietrzna nad Bałtykiem. Żywioł uderzył z całą siłą, ogromne zniszczenia i ranni

2. Tragiczna wiadomość obiegła media. Nie żyje 27-letnia mistrzyni świata

Mężczyzna zaprezentował zdecydowanie odmienny talent niż babcia, ale i tak sprawił, że jury zaniemówiło. Publiczność za to wręcz oszalała i nie mogła przestać krzyczeć. Uczestnik jak gdyby nigdy nic, uniósł się nad ziemią, nikt nie mógł uwierzyć w to, co się dzieje. Nieprawdopodobna scena, musicie to zobaczyć. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wrzuciła do małosolnych nietypowy składnik. Wszyscy poprosili o przepis
  2. Anna Lewandowska zachwyciła wszystkie Polki. Rewelacyjny przepis na mielone, niesamowity smak dzięki jednemu, tajemnemu składnikowi
  3. Ujawniono, co Marek Kondrat robi z 2-letnią córeczką. Niestety, fani drżą z obaw o przyszłość rodziny
  4. TVP przekazało smutne informacje, Polacy w żałobie. Nie żyje Henryk Płóciennik
  5. Fenomenalny trik na pranie ubrań. Prawdziwy hit, będą jak nowe, już nigdy się zniszczą w pralce
  6. Nowe informacje o Marcelinie Zawadzkiej. Przyznała się przed prokuratorem, ale tylko do dwóch zarzutów

Źródło: YouTube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News