Polacy płakali, kiedy śpiewała w "Mam talent". Po 11 latach wróciła do TVN, trudno znaleźć większą piękność

Polacy płakali, kiedy śpiewała w "Mam talent". Po 11 latach wróciła do TVN, trudno znaleźć większą piękność Źródło: youtube/onet100

Mam talent we wczorajszym odcinku gościło gwiazdę, która 11 lat temu zaśpiewała w programie po raz pierwszy. Kiedy ostatnim razem śpiewała na tej scenie, Polacy płakali ze wzruszenia. Dziś ciężko uwierzyć, że ta mała dziewczynka wyrosła na tak piękną kobietę.

Mam talent każdej soboty gromadzi przed ekranami telewizorów potężną rzeszę fanów. Widzowie co tydzień śledzą losy utalentowanych osób, które walczą o miejsce w finale i zwycięstwo w programie, które może przynieść im sławę. Wczoraj na scenie Mam talent pojawiła się długo niewidziana Klaudia Kulawik, która brała udział w pierwszej edycji program, zajmując wtedy zaszczytne drugie miejsce. 

Młoda gwiazda Mam talent olśniła widzów 

TVN zaprosiło do występu w popularnym talent show gwiazdę, która zasłynęła ze wspaniałego głosu. Jako mała dziewczynka pojawiła się w pierwszej edycji. Mając na sobie sukieneczkę w kratkę i włosy związane w kucyk zachwyciła widownię zgromadzoną na widowni i jury. Nikt nie mógł uwierzyć, że taka mała dziewczynka jest w stanie tak pięknie wykonać utwór, który dla większości profesjonalnych muzyków byłby ciężkim zadaniem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po 11 latach Klaudia Kulawik znowu stanęła na scenie Mam talent i oczarowała wszystkich. Nie dość, że wyjątkowo wykonała swój autorski utwór, to jeszcze pokazała, jak pięknie wydoroślała. Dziś Klaudia ma 22 lata i nie zostało w niej nic, co by przypominało małą dziewczynkę, którą zapamiętaliśmy z pierwszej edycji programu.

Klaudia Kulawik jest teraz dorosłą kobietą, która wręcz powala swoim wyglądem. Filigranowa sylwetka, lśniące blond włosy i głos, który tak samo jak te 11 lat temu doprowadza do łez.

Dzisiaj grzeje: 1. Jolanta Kwaśniewska OSTRO o własnej córce. Takich słów nikt się po niej nie spodziewał
2. Straszne doniesienia obiegają media całego świata. Nie żyje legendarny Robert Norris

Po występie dziewczyny publiczność w studio razem z jury nagrodziło ją owacjami na stojąco. Widać było wzruszenie na twarzach Małgorzaty Foremniak i Agnieszki Chylińskiej, które 11 lat temu pierwszy raz zobaczyły i usłyszały na żywo Klaudię Kulawik.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ryanair wycofuje samoloty. W polskich maszynach wykryto SKRAJNIE NIEBEZPIECZNE pęknięcia
  2. Mąż nagle przerwał pierwszy taniec i odpędził od siebie pannę młodą. Chwilę później cała sala tonęła we łzach
  3. Niestety, lekarze popełnili błąd. Informacje nt. strasznej choroby Jacka Rozenka ścinają z nóg
  4. Kotlet schabowy po staropolsku wręcz rozpływa się w ustach. Przepis na najbardziej soczyste i kruche mięso, będziecie zachwyceni
  5. Polsat przekazuje ostrzeżenia RCB dla Polaków. Są dwa zagrożenia z dwóch stron kraju

źródło: jastrzabpost

Następny artykuł