Oczarowała widzów "Mam Talent" mając 9 lat. Niewiarygodne, jak dzisiaj wygląda

Oczarowała widzów "Mam Talent" mając 9 lat. Niewiarygodne, jak dzisiaj wygląda Źródło: YouTube Kim Jensen

"Mam Talent" to szansa dla wielu artystów chcących odnieść sukces i pokazać swój talent większej publiczności. Amerykański format zyskał uznanie widzów na całym świecie i trudno znaleźć kraj, który nie ma swojej wersji popularnego show. Na scenie często można zobaczyć także dzieci. Nieraz same chcą spróbować swoich sił, jednak przeważnie decyzja o udziale w programie podejmowana jest przez rodziców. W 2010 roku w czasie przesłuchań 9-letnia zaledwie Jackie Evancho zachwyciła jurorów oraz publiczność swoim występem. Zaprezentowała nietypowy dla dziecka występ bowiem zdecydowała się na śpiew operowy. Zyskała światową sławę, ale to jak teraz wygląda jest niewiarygodne.

"Mam Talent" stworzyło wiele gwiazd światowego formatu. W Polsce świetnym przykładem kariery zrobionej dzięki temu programowi jest przypadek Dawida Podsiadło będącego obecnie jednym z najważniejszych artystów na krajowej scenie muzycznej. O Jackie Evancho świat przypomniał sobie dzięki nowemu show, w którym wzięła udział, zaskoczyła wszystkich.

"Mam Talent" dał jej sławę, ale także zamknął w złotej klatce

"Mam Talent" w 2010 roku pozwolił jej zachwycić Amerykę swoim nietypowym głosem. Mało kto pochwalić się może taką skalą, a dzieci nie gustują raczej w poważnej muzyce. Jeśli doda się do tego jeszcze jej delikatne blond włosy i niewinną twarz, to 9-latka stojąca w różowej sukience na scenie skazana była na sukces. Do tej pory wideo z jej castingu na jednym z kanałów na YouTube obejrzało ponad 16 milionów ludzi, a po jej udziale w najnowszym programie "The masked singer" ludzie na nowo wracają do początków jej kariery.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

To jej sposób na pokazanie ludziom, że dorosła

- Program dał mi możliwość zaczęcia od zera, a jednocześnie mogłam być całkowicie anonimowa. I to szokuje ludzi, gdy widzą, że nie jestem już małą dziewczynką z wielkim głosem - cytuje wypowiedź młodej wokalistki Interia. Niemal 20-letnia kobieta chciała pokazać, że nie chce całe życie wpisana być w ramy klasycznego śpiewu i tak jak zmienia się jej ciało, tak i ona przeszła transformację. Praktycznie dorosła już Jackie Evancho ma prawo do poszukiwań muzycznych i zmiany swoich upodobań, a ludzie obserwujący jej karierę często nie mogli zrozumieć dlaczego nie jest już tym słodkim dzieckiem sprzed 10 lat. Kiedy dziewczyna zdjęła maskę i widzowie poznali jej prawdziwą tożsamość wszyscy byli w szoku.

Dzisiaj grzeje: 1. Rząd wprowadzi kolejne zmiany? Minister zdradza ważne szczegóły

2. Mama Kacperka udzieliła wywiadu. Ze szczegółami opowiedziała o zaginięciu ukochanego synka

Wykorzystała element zaskoczenia

- W tym programie dużą zaletą było to, że nikt nie znał mojego popowego zacięcia. Więc gdy do niego trafiłam, to poszłam na całość i sprawdzałam, czy ktoś to wychwyci […] Wszyscy znają mój klasyczny wokal, ale w ostatnich latach odkryłam w sobie równie dobry popowy głos - powiedziała Jackie Evancho. Trzeba przyznać, że po małej dziewczynce stojącej na castingu do "Mam Talent" nie ma już śladu. Niewiarygodne jak dzisiaj wygląda.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Krzysztof Jackowski przestraszony swoją wizją na rok 2020. "Sytuacja jest bardzo poważna"
  2. Wielki talent będzie reprezentował Polskę. Już nauczył się naszego hymnu
  3. Oczarowała widzów "Mam Talent" mając 9 lat. Niewiarygodne, jak dzisiaj wygląda
  4. Nadchodzą duże zmiany w handlu. Zła wiadomość dla najstarszych klientów
  5. Po latach odkrył kto jest jego ojcem. Gdy poznał prawdę, mroczny sekret wyszedł na jaw, ma 60 rodzeństwa
  6. Robiąc kotlety rozbijasz mięso? Prawie wszyscy popełniają 1 okropny błąd

Źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News