Otyły nastolatek nagle chwycił za mikrofon na scenie Mam talent. Gdy otworzył usta, jurorzy nie wytrzymali

Otyły nastolatek nagle chwycił za mikrofon na scenie Mam talent. Gdy otworzył usta, jurorzy nie wytrzymali Źródło: kadr programu "Mam Talent"

Na scenę "Mam Talent" wszedł otyły nastolatek. Minęła chwila, chwycił za mikrofon, a jurorzy nie mogli wytrzymać. Widownia oniemiała.

"Mam Talent" jest jedynym programem, w którym widzowie mogą podziwiać najróżniejsze osobowości. Każdy decyduje się na udział w show z zamiarem pokazania czegoś zupełnie innego - jedni wzruszają, a inni bawią wszystkich do łez. Bywa zabawnie, przerażająco, żenująco i zaskakująco. Trudno przewidzieć, czym jury oraz widownie zaskoczy kolejny uczestnik i jaki talent zaprezentuje. Gdy ten chłopak stanął na scenie wszystkim opadły szczęki. 

Otyły nastolatek na scenie "Mam Talent" chwycił za mikrofon. Jurorzy nie wytrzymali 

O nastolatku z brytyjskiego "Mam Talent" mówią miliony. Sympatycy show długo nie mogli uwierzyć w to, co zaprezentowali 17-letni Jonathan i 16-letnia Charlotte. Najsurowszy z jurorów Simon, widząc otyłego chłopaka wkraczającego na scenę, nie mógł odmówić sobie uszczypliwego komentarza, którym po cichu rzucił do kolegi po fachu, mając nadzieję, że nikt go nie usłyszy. Było jednak zupełnie inaczej. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD WRAŻENIEM

- I kiedy myślisz, że już nie może być gorzej - wyszeptał wyraźnie zniesmaczony wyglądem chłopaka. 

17-latek nie zamierzał przejmować się krzywymi spojrzeniami. Dzięki stojącej obok koleżance nabrał nieco pewności siebie i wraz z nią wykonał interpretacje „The Prayer” z mieszanką opery i popu. Wystarczyło, że otworzył usta i wydobył z siebie pierwszy dźwięk, a wszystkim szczęki opadły z wrażenia. Głos nastolatka przyprawiał o gęsią skórkę, a publika oraz jurorzy nie byli w stanie ukryć swoich emocji. Z każdą sekundą Jonathan stawał się coraz pewniejszy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Media ustaliły, kto zastąpi Jacka Kurskiego. Polacy będą wściekli

2. Córka Komorowskiego zarabiała za granicą. Po latach wyszło jak, nikt nie miał pojęcia

Utwór w końcu dobiegł końca, ale wszyscy jeszcze przez moment pozostali zdumieni jego operowymi zdolnościami. Nadeszła jednak chwila werdyktu, w którym jurorzy byli nad wyraz zgodni. Nawet sceptycznie nastawiony wcześniej Simon był pod wrażeniem talentu chłopaka, deklarując, że chce zobaczyć go w kolejnym etapie "Mam Talent".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nietypowy objaw czerniaka. Trzeba dokładnie przyjrzeć się dłoniom
  2. Koniec sportu w Polsce coraz bliższy. Główny Inspektorat Sanitarny chce odwoływać imprezy
  3. Ile kosztowała Polaków Katarzyna W.? Obłędna kwota, nie mieści się w głowie
  4. Powalające informacje o byłym mężu Marty Kaczyńskiej. Wiadomo, co robił z młodszą córką
  5. Założył szklankę na klamkę od drzwi i poszedł spać. Powód zwala z nóg, każdy powinien tak robić
  6. Lidl znienacka zmienia ceny 300 produktów, przecieramy oczy. Wszystko przez zmianę przepisów

Źródło: youtube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News