Położyła się na scenie i rozłożyła szeroko nogi przed jurorami. Jej występ wywołał wstrząs w "Mam talent"

Położyła się na scenie i rozłożyła szeroko nogi przed jurorami. Jej występ wywołał wstrząs w "Mam talent" Źródło: youtube/Spiritman Productions

"Mam talent" jeszcze czegoś takiego nie widziało. Widzowie i jury nie mogło uwierzyć w to, co się dzieje. Kobieta położyła się na scenie i rozłożyła szeroko nogi, rozpoczynając swój występ. Nikt się nie spodziewał, takiego obrotu spraw.

Każdy występ w "Mam talent" tworzony jest tak, by olśnić zebraną z studiu publiczność wraz z jury. Wszystkie pokazy muszą być wyjątkowe, żeby uczestnik mógł przejść do kolejnego etapu. Tak było i tym razem, Anne Klinge, która wzięła udział w brytyjskiej wersji "Mam talent" zaskoczyła wszystkich. Wstrząs, jaki wywołała swoim pokazem na długo pozostanie z fanami programu, a każdy, kto nie miał możliwości zobaczyć tego w telewizji, ma jeszcze szansę sprawdzić w sieci, czym zaskoczyła nietypowa uczestniczka. 

Czym zaskoczyła widzów nietypowa uczestniczka "Mam talent"?

Zaczęło się niepozornie. Na scenę weszła uśmiechnięta kobieta ubrana w czarne spodnie i marynarkę. Publiczność mogła zauważyć już wcześniej, że czekał na nią stół przykryty obrusem, a na nim jakieś dziwne przedmioty. Jury zadało jej pytania typowe dla każdego nowego uczestnika, a potem mogła zaczynać swój pokaz. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na chwilę została zasłonięta czarną kurtyną, po czym oczom widzów i członków jury ukazał się przedziwny widok. Zobaczyli tylko jej wystającą stopę, która odgrywała główną rolę w teatrzyku kukiełkowym. Widownia oniemiała z wrażenia, jury wyglądało na zaskoczonych. Nic dziwnego, kobieta, wykonując swój skecz, rozkładała przed nimi nogi. 

Do jednej stopy dołączyła druga i dwie "kukiełki" brały udział w scence. Kiedy na scenę teatrzyku wkroczyły dłonie kobiety, publiczność oszalała. Widzowie i jury zaśmiewali się, patrząc na to, co dzieje się na scenie. 

"Mam talent" dało jej ogromną szansę 

Dzisiaj grzeje: 1. Sekretny przepis Magdy Gessler na pierogi z  kapustą. Ten smak jest nie do podrobienia
2. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość", "Klanu", "Barw Szczęścia" i wielu innych. Druzgocące doniesienia

Jury zachwalało wyobraźnię Anne Klinge, która jednogłośnie została zaproszona do kolejnego etapu programu "Mam talent". Cztery razy "tak" i gołe stopy jednej z członkiń jury sprawiło ogromny uśmiech na twarzy kobiety. Niestety, Anne nie udało się wygrać programu, ale jej występ przeszedł do historii "Mam talent". 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz własne mieszkanie? Możesz stracić pieniądze, "już wiadomo, że urzędnicy nie zdążą"
  2. Dostaniesz nawet ponad 1000 zł. Wystarczy zrobić JEDNĄ rzecz w pracy
  3. Zdruzgotani mieszkańcy przerywają milczenie ws. mordercy z Ząbkowic. "Podobno tego dnia zażądał dużej sumy"
  4. Zwabił 10-latkę do pustego domu i zabił ją w okrutny sposób. Ale najgorsze stało się dopiero potem, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  5. Robert Janowski przekazał dramatyczną wiadomość. Śmiertelny nowotwór zabija Kacperka, potrzebna pomoc

źródło: youtube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News