Córeczka gwiazdy polskiego "Mam talent" w szpitalu. Piosenkarka napisała, że jej świat się wczoraj zatrzymał

Córeczka gwiazdy polskiego "Mam talent" w szpitalu. Piosenkarka napisała, że jej świat się wczoraj zatrzymał Źródło: Instagram/sabinajeszka

"Mam Talent", sprawiło, że mogła zrobić wielką karierę. Zwyciężczyni jednej z edycji popularnego talent show miała teraz nie lada kłopoty. Jej malutka córeczka trafiła niedawno do szpitala.

"Mam Talent" było dla niej trampoliną do zostania popularna celebrytką. Wokalistka, mimo że nie zrobiła kariery na miarę swojego talentu, nie daje o sobie całkowicie zapomnieć i wciąż jest uważnie śledzona przez fanów na portalach społecznościowych. Ostatnio poinformowała o stanie zdrowia swojej córki - wyglądało to naprawdę poważnie.

Zwyciężczyni "Mam talent" walczy o zdrowie rocznej córeczki

Sabina Jeszka, zwyciężczyni trzeciej edycji programu "Mam Talent", rok temu została matka. Jej córeczka Anastazja często pojawia się z wokalistką w mediach społecznościowych, to też fani i fanki zdążyli się do niej przywiązać. Ostatnie informacje na instastory od Sabiny, zmroziły im krew w żyłach - jednoroczna córeczka Sabiny trafiła do szpitala. Wokalistka następnego dnia miała pojawić się na swoim koncercie, ale nagle wystąpiły niepokojące objawy u jej córki, które zmusiły ją do odwołania występu. Jeszka poinformowała na swoim profilu, że musiała zabrać córkę do szpitala i nie jest pewna, czy będzie mogła opuścić placówkę, żeby dać obiecany koncert.

Co stało się dziecku piosenkarki?

Na szczęście, po chwili wokalistka zaczęła uspokajać fanów, że życiu jej córeczki nie zagraża niebezpieczeństwo.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Nie martwcie się ciocie Instagramowe, jest już dobrze, ale musimy zrobić ostatnie badania. Jak dojdę do siebie, to powiem wam, co się stało - napisała Jeszka.

Chwilę później, zwyciężczyni trzeciej edycji "Mam Talent", wstawiła fotografię z córeczką na rękach i podziękowała fanom za wsparcie. Później zamieściła zdjęcie ze swoją pociechą, na którym można zobaczyć, jak Anastazja macha do obiektywu.

- Anastazja, jak widać na załączonym obrazku, jest już pełna sił, a jak to stara się nam przekazać: "a przestańcie się martwić". Dziękujemy za każdą wiadomość - zamieściła w opisie zdjęcia.

Sabina Jeszka nie ukrywa, że nie, mimo że nic się nie stało, nie obyło się bez chwili grozy. Przez chwilę była naprawdę zmartwiona o zdrowie swojej córeczki.

- Wczoraj świat się dla mnie na chwilkę zatrzymał, ale chyba Ktoś, nad nami czuwa - napisała w innym poście na Instagramie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak odleciał totalnie! Gdy wyszedł na scenę, fanom oczy wyszły z orbit. Zemdlejecie, jak TO zobaczycie
  2. Co się stało Henryce Krzywonos? Legenda Solidarności schudła aż 60kg! Na jej widok pospadacie z krzeseł!
  3. Płacisz kartą? Banki wprowadzą niedługo wielką zmianę, która może Ci się nie spodobać
  4. Wdowa po Mackiewiczu przerywa milczenie. Mąż bardzo źle ją traktował
  5. Poopadają Wam szczęki! Intymne zdjęcia Barbary Kurdej-Szatan krążą po sieci
  6. Niewyobrażalna tragedia wstrząsnęła polskim miastem. Patrycja zmarła w porażających okolicznościach

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News