Uczestniczka "Mam talent" nie żyje. Została znaleziona przez przechodniów w rzece

Uczestniczka "Mam talent" nie żyje. Została znaleziona przez przechodniów w rzece Źródło: mam talent

"Mam Talent" dał jej popularność, z której chętnie korzystała. Wielokrotnie występowała za granicami ojczystego kraju. Fani nie spodziewali się, że otrzymają nagle tak smutną informację o swojej ulubionej artystce. Media donoszą, że popularna gwiazda została właśnie odnaleziona martwa w rzece.

"Mam Talent" zyskał dzięki jej uczestnictwie. Jurorzy byli zauroczeni jej talentem, gdy po raz pierwszy zaprezentowała go im na scenie. Zaledwie w wieku 33-lat zmarła w strasznych okolicznościach. Jej ciało zostało przypadkiem znalezione w rzece. Policja jest przekonana, że wbrew pozorom nie zmarła przez utopienie się. Dowody wskazują na zupełnie inne okoliczności jej śmierci. Prawdopodobnie została zamordowana.

Gwiazda "Mam Talent" znaleziona w rzece. Czy śledztwo wykaże morderstwo 33-latki?

Po raz pierwszy, Ałła Klyszta swój talent szerszej publiczności zaprezentowała w rumuńskim "Mam Talent". To właśnie w tym programie dostrzeżono jej ogromny potencjał, a także umiejętności, nad którymi pracowała przez lata. Uczestnictwo w show było dobrym wyborem, bowiem dzięki programowi udało jej się dotrzeć do fanów na całym świecie.

Ałła Klyszta mieszkała w Niemczech i to właśnie w tym kraju znaleziono ją martwą. Ciało artystki, która powszechnie znana jest ze swoich występów z hula hop, jak informuje "The Mirror" odnaleziono zostało w Renie. Wokół rzeki spacerowali ludzie, którzy nagle natknęli się na zwłoki Ałły. Przerażeni niezwłocznie powiadomili służby, które przyjechały na miejsce i wyłowiły dryfujące ciało.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kto zamordował Ałłę? Podejrzanym jest 30-latek

Ałła miała bardzo poważny problem ze swoim chłopakiem, z którym przed śmiercią bardzo się kłóciła. Para nie potrafiła się porozumieć. O problemach w ich relacji powiadomił policję przyjaciel Ałły, który tym samym dał funkcjonariuszom do myślenia. Mężczyzna prawdopodobnie wkrótce zostanie przesłuchany przez policję. Póki co traktowany jest jako podejrzany o zabójstwo. Być może w przypływie złości dopuścił się wobec Ałły aktu agresji, co wcale nie jest wykluczone. Na razie jednak należy wstrzymać się z osądami. Internauci proszą policję, aby dołożyła wszelkich starań, by złapać winnego jej śmierci.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Największa tajemnica Jana Pawła II! Kim byli prawdziwi rodzice Karola Wojtyły?
  2. Emilia Krakowska trafiła DO SZPITALA! Znamy stan zdrowia uwielbianej przez Polaków aktorki
  3. Straszliwy nowotwór zabił dziecko. Ojca ścięło z nóg, gdy zdjął lustro sprzątając pokój córeczki
  4. Sławomir z żoną okłamali fanów! Zaskakująca prawda o ich związku wyszła na jaw
  5. Podstawowy produkt polskich sklepów wywołuje nowotwór. Jest silnie rakotwórczy
  6. To straszne, że nikt z tym nic nie zrobił. Anna Przybylska walczyła nie tylko z rakiem

Źródło: o2

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu