Usłyszeli głos 10-latki w "Mam talent" i od razu wcisnęli złoty przycisk. Została porównana do największych gwiazd

Usłyszeli głos 10-latki w "Mam talent" i od razu wcisnęli złoty przycisk. Została porównana do największych gwiazd Źródło: Screen/YouTube/America's Got Talent

Skromna uczestniczka "Mam talent" przyszła do programu chcąc zaprezentować swój głos. Jej wykonanie znanego utworu zachwyciło jurorów do takiego stopnia, że jeden z nich w przypływie pozytywnych emocji użył złotego przycisku.

Nowa, 10-letnia gwiazda "Mam talent" z miejsca skradła serca widowni, która od pierwszych nut zakochała się w jej niezwykłym głosie. Młoda dziewczyna przyszła do programu, bo namawiali ją do tego rodzice. Choć nie wierzyła w swój wyjątkowy talent tak, jak inni, to jednak szybko przekonała się, że została obdarzona głosem, który otrzymuje jedna osoba na milion. Juror po jej występie kliknął "złoty przycisk".

10-latka gwiazdą "Mam talent". Jej głos zachwycił miliony

Emanne Beasha została okrzyknięta przez internautów nową gwiazdą "America's Got Talent". 10-latka przyszła do programu, aby zaśpiewać utwór operowy. Jej wykonanie było tak wspaniałe, że cała widownia zamilkła, a gdzieniegdzie widać było jak ludzie wyjmują z toreb chusteczki i ocierają łzy płynące im po policzkach.

Emanne obdarzona została niezwykłym sopranem, czystym i bardzo donośnym. Jeszcze bardziej, gdy weźmiemy pod uwagę jej wiek, zadziwiające są jednak jej umiejętności. Jej perfekcyjna technika "vibratto" została doceniona przez jurorów, którzy pochwalili za nią Emanne.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj grzeje: 1. Oskarżano ją o to, że byłą królową mafii. Zabrała głos po śmierci Staraka
2. Nie żyje 30-letnia piosenkarka. Zginęła w straszliwym wypadku, osierociła malutką córkę

Juror w trakcie oceniania występu Emanne nagle wstał, a po chwili zbliżył się do środka stołu, gdzie znajdował się złoty przycisk. Choć widzom ciężko było w to uwierzyć, bo takie momenty zdarzają się w programie naprawdę rzadko, a doświadczają ich tylko najzdolniejsi uczestnicy, to jednak postanowił wcisnąć złoty przycisk - tym samym dając gwarantowaną szansę Emanne na uczestnictwo w amerykańskiej wersji programu "Mam talent". Nowi fani 10-latki twierdzą, że bezapelacyjnie wygra ona program, a inni, nieco mniej przekonani, i tak uważają, że ma na to bardzo dużą szansę.

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Gwiazdor TVP przeżył śmierć kliniczną. Przerażające, zdradził, co zobaczył po tamtej stronie
  3. Mama z córką upokarzały otyłą kobietę przymierzającą suknię ślubną. Reakcja właścicielki sklepu doprowadziła do koszmarnych wydarzeń
  4. Prawda o szamponach i odżywkach do włosów jest brutalna. Tak oszukują w reklamach kosmetyków
  5. Wyglądają jak dwa zwykłe psy. Ale kiedy się podniosą, ukazuje się widok, którego długo nie można zapomnieć

Źródło: Antyradio

Następny artykuł