Jako mała dziewczynka podbiła serca "Mam talent". Przez te lata zmieniła się nie do poznania

Jako mała dziewczynka podbiła serca "Mam talent". Przez te lata zmieniła się nie do poznania Źródło: Screen/TVN/"Mam Talent"

Młoda gwiazda "Mam Talent", uczestnicząc w nagraniach do programu stacji TVN miała zaledwie 11-lat. Swoim głosem, a także wielką skromnością, zadziwiała tysiące widzów przed telewizorami. Miało to miejsce w 2008 roku. Jak przez 11 lat zmieniła się młodziutka niegdyś uczestniczka? Dzisiaj wygląda obłędnie.

Wokalistka, znana w Polsce dzięki programowi "Mam Talent", w produkcji stacji TVN zajęła drugie miejsce. Jej głos, a także świetna technika, spowodowały, że w 11-letniej dziewczynce widzowie dosłownie się zakochali. Podczas finału "Mam Talent" na Klaudię Kulawik oddano setki tysięcy głosów. Niestety nie udało jej się zwyciężyć, a zaraz po programie słuch o niej zaginął. Co robiła przez ten czas, a także jak bardzo zmieniła się od swojego uczestnictwa w programie?

Gwiazda "Mam Talent" dzisiaj zupełnie nie przypomina siebie sprzed lat

Do "Mam Talent" przyszła z zamiarem wygrania programu. Choć była o krok od zajęcia pierwszego miejsca i ktoś okazał się lepszy, dla swoich wiernych fanów była zwyciężczynią. Po programie muzyczny światek stał przed nią otworem. Z niewiadomych przyczyn Klaudia Kulawik nie skorzystała jednak ze swojej popularności, którą zdobyła dzięki produkcji stacji TVN. Zniknęła i wyjechała z kraju, a świat show-biznesu zupełnie o niej zapomniał.

Teraz wróciła jednak do gry. Właśnie opublikowała na platformie YouTube swój najnowszy singiel pt. "Woman Phenomenally", który obejrzało już niemal 100 tys. osób. 11-letnia Klaudia Kulawik przez ostatnie lata, gdy zniknęła z telewizji, uczyła się w Londynie w British and Irish Modern Music Institute. Obecnie zupełnie nie przypomina siebie sprzed wielu laty - bardzo wydoroślała i stała się piękną kobietą. Swoją urodą zachwyca fanów, którzy nie mogą oderwać od niej wzroku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dzisiaj grzeje: 1. Do seniorów trafią ogromne pieniądze. Kwoty zwalają z nóg, a dojdzie do tego już wkrótce

2. Twoje dziecko chodzi do szkoły? Już niedługo zapłacisz za to nawet 1700 zł

"Wyglądasz przepięknie"

Klaudia Kulawik na swoim Instagramie tak opisuje ostatnie lata swojego życia.

 - Kiedyś byłam dziewczynką, dziś młodą kobietą. Nieidealną, niewymiarową, nieperfekcyjną, ale za to bardziej świadomą, dojrzalszą, pewniejszą siebie i ambitną - czytamy.

Fani są pod wrażeniem najnowszego singla Klaudii Kulawik, za którego muzykę odpowiada artystka. Są także pod wrażeniem jej niezwykłej urody i dojrzałej osobowości.

 - Wyglądasz fantastycznie, przepięknie - napisał fan.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ojciec Marii Sadowskiej, gwiazdor programu "Tęczowy Music Box" oskarżony o pedofilię. Miał zgwałcić kilkadziesiąt dziewczynek [18+]
  2. Znana piosenkarka była bita przez partnera, znęcał się również nad ich małą córką. Jej wyznanie jest wstrząsające
  3. Mąż wysłał Marcie sms-a z Anglii. Zatkało ją, gdy zobaczyła treść wiadomości
  4. Przygarnęli małego puszystego szczeniaczka. Oczy wam wyjdą z orbit, gdy zobaczycie jakie zwierzę z niego wyrosło!
  5. Mąż pochował żonę w głębokiej śpiączce. W trumnie znaleziono ślady drapania
  6. Właśnie ujawniono nadawcę przelewu na prawie milion złotych dla Tadeusza Rydzyka. W głowie się nie mieści

Źródło: YouTube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News