Mamy zdjęcia żony Szymona Hołowni. Jest tak piękna, że zapiera dech

Mamy zdjęcia żony Szymona Hołowni. Jest tak piękna, że zapiera dech Źródło: Instagram/Szymon Hołownia

Szymon Hołownia rozstał się z "Mam Talent". Prezenter postanowił zmienić swoją życiową drogę i chce pójść w innym kierunku. We wszystkim na pewno będzie go wspierać jego ukochana żona. Kobieta życia dziennikarza jest tak piękna, że aż zapiera dech w piersiach.

Prezenter Mam Talent, Szymon Hołownia, rozstał się z programem po 12 latach. Według informacji, które trafiły do mediów, dziennikarz chce rzekomo wystartować w przyszłorocznych wyborach prezydenckich. Niedawno publicysta pokazał również wybrankę swojego serca. Żona Szymona Hołowni jest przepiękną kobietą, a do tego wykonuje nietypowy zawód.

Prezenter "Mam talent" ma wspaniałą i kochającą żonę

Do tej pory niewiele można było się dowiedzieć o życiu prywatnym Szymona Hołowni. Publicysta starał się ukryć swoje życie osobiste przed mediami, jednak wiadomość o domniemanym starcie w przyszłorocznych wyborach prezydenckich spowodowała, że na jaw wychodzi coraz więcej informacji na jego temat. Szymon Hołownia może się pochwalić piękną, wspaniałą i kochającą żoną. Aż trudno uwierzyć, czym zajmuje się jego partnerka.

Urszula Brzezińska-Hołownia nie boi się wyzwań

Żona Szymona Hołowni, Urszula Brzezińska Hołownia, nie tylko jest piękną i wspaniałą kobietą, ale także niezwykle odważną osobą, która nie boi się wyzwań. Partnerka publicysty na co dzień lata myśliwcami bojowymi MIG-29. Praca wymaga od niej ogromnej odwagi, i choć jest drobną i delikatną kobietą, świetnie sobie radzi nawet w najtrudniejszych sytuacjach. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Szymon Hołownia niejednokrotnie bywał na spotkaniach towarzyskich z kolegami z pracy swojej żony. Prezenter stwierdził nawet, że w takim towarzystwie to on czuje się jak "żona pilota".

- Czuję się jak mąż Angeli Merkel, który też zwykle jest jedynym mężczyzną na spotkaniach z udziałem żon premierów - mówił Szymon Hołownia dla Newsweeka. 

Dzisiaj grzeje: 1.  Nie żyje uwielbiany muzyk. Miał 27 lat, przyczyny są niejasne
2. Nie żyje gwiazda polskiego "Mam Talent". Druzgocące wiadomości obiegły media

Trzeba przyznać, że żona Szymona Hołowni jest naprawdę wyjątkową kobietą, a publicysta może mówić o wielkim szczęściu. Jego partnerka realizuje się w zawodzie, który jest jej pasją, a ponadto jest niewyobrażalnie piękna. Aż ciężko uwierzyć, że prezenter tak długo ukrywał swoją ukochaną przed światem. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Żona sportowca przekazała koszmarne informacje o jego nagłej śmierci. Simon chciał pobić kolejny rekord
  2. Ogromny wybuch wstrząsnął miastem na południu Polski. Trwa akcja ratunkowa, liczba ofiar nie jest jeszcze znana
  3. Wystarczy owinąć stopę kawałkiem chleba. Nawet najdroższe specyfiki nie dają takiego efektu
  4. Antyfake to prężnie rozwijający się portal fact-checkingowy. Walczy z dezinformacją w sieci
  5. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?

źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News