Kiedy wyszli na scenę "Mam talent" jury myślało, że doszło do pomyłki. Zmienili zdanie, gdy zobaczyli, co chłopcy robią z ustami

Kiedy wyszli na scenę "Mam talent" jury myślało, że doszło do pomyłki. Zmienili zdanie, gdy zobaczyli, co chłopcy robią z ustami Źródło: America's Got Talent/Youtube

"Mam talent" to format znany na całym świecie. Uczestnicy amerykańskiej wersji zaskoczyli wszystkich, gdy pojawili się na scenie. Jury było przekonane, że doszło do pomyłki, publiczność przecierała oczy ze zdumienia. Nikt nie mógł uwierzyć w to, co słyszy. Sprawdź, co wydarzyło się na scenie.

Amerykański "Mam talent" każdego tygodnia zaskakuje swoich widzów, dostarczając rozrywki dla całej rodziny. Widzowie mają szansę poznać niesamowicie utalentowanych ludzi, a oni dostają swoje pięć minut przed kamerami. Popularność tych braci będzie z pewnością o wiele dłuższa, o czym już przekonuje oglądalność ich występu na platformie YouTube. 

Bracia Gage zaskoczyli wszystkich w "Mam talent"

Bracia Gage to 15-letni Brody i 17-letni Alex, którzy od dziecka grają na harmonijce. Ich niezwykłe umiejętności sprawiły, że postanowili spróbować swoich sił w amerykańskiej wersji "Mam talent". Gdy pojawili się na scenie, opowiedzieli, jak rozpoczęła się ich przygoda z nietypowym instrumentem muzycznym. 

- Zaczęliśmy grać na harmonijce, gdy mieliśmy po pięć lat. Pochodzimy z Topangi, gdzie co roku organizowany jest konkurs młodych talentów. Tam daliśmy nasz pierwszy występ. Jeden z nas grał na gitarze i śpiewał, drugi grał na harmonijce - przekazali. 

Bracia wyznali, że posiadają kilkaset sztuk harmonijek w domu i zawsze pamiętają, by mieć którąś przy sobie. Muzyka towarzyszy im nieustannie. Zdradzili, że grają także na gitarze, basie i klawiszach, do tego śpiewają. Jury było zaszokowane ich wyznaniem, ale prawdziwe zaskoczenie było jeszcze przed nimi. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Niezapomniany występ w "Mam talent" 

Bracia Gage zaprezentowali jurorom i widowni swój własny utwór, który samodzielnie skomponowali i wyprodukowali. Nikt nie krył zaskoczenia, gdy usłyszeli ich występ. Członkini jury, Sofia Vergara nagrodziła ich owacjami na stojąco, wyznała, że sceptycznie była nastawiona do gry na harmonijce, ale ich występ całkowicie odmienił jej zdanie na temat tego instrumentu. 

- To było naprawdę niesamowite, a współczynnik sympatii do was jest gigantyczny. Uwielbiam to - wyznał Simon Cowell, członek jury amerykańskiego "Mam talent".

Dzisiaj grzeje: 1. Fatalna wiadomość dla wszystkich klientów banku PKO BP. Zawieszono jedną z najważniejszych usług do odwołania

2. Nie żyje 21-latek. Nie pomogła nawet natychmiastowa reanimacja

Bracia bez problemów przeszli do następnego etapu programu "Mam talent". Widzowie są przekonani, że mają szansę na występ w finale. Nagranie z udziału w programie można zobaczyć na platformie YouTube. Klip w zaledwie dwa dni został już obejrzany ponad 800 tysięcy razy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. GIS wycofuje z Biedronki uwielbiany przez Polaków produkt. Wykryto w nim groźne bakterie
  2. Justyna Żyła rozpaczliwie ratowała swoje małżeństwo z Piotrem. Prawda wyszła na jaw, nie chciał się zgodzić na drastyczny krok
  3. Nagrał niebywały moment, gdy piorun uderzył w budynek sądu. Widok wywołuje ciarki i zapiera dech jednocześnie
  4. Michał Wójcik z Ani Mru-Mru błaga o pomoc. Nowotwór zaatakował niespodziewanie, liczy się czas
  5. KNF wydało pilne strzeżenie dla wszystkich Polaków. Muszą koniecznie uważać zwłaszcza na 3 firmy
  6. Chciała kupić torebkę, ale gdy zajrzała do środka, łzy napłynęły jej do oczu. Kobieta będzie miała traumę do końca życia

Źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News