Tata wniósł 2-latka na scenę "Mam talent". Nikt nie przewidział, co zaraz zrobi, jurorzy złapali się za głowy

Tata wniósł 2-latka na scenę "Mam talent". Nikt nie przewidział, co zaraz zrobi, jurorzy złapali się za głowy Źródło: youtube.com Got Talent Global

"Mam talent" przyciąga wielu niesamowitych uczestników. Tata wniósł na scenę swojego 2-letniego syna, nikt się tego nie spodziewał po maluchu.

"Mam talent" gościło na swojej scenie wielu niezwykle utalentowanych uczestników z całego świata. Ten 2-latek zrobił na wszystkich niesamowite wrażenie, kiedy tata wniósł go na scenę, nikt nie spodziewał się po nim takiego występu. Nagranie trafiło do sieci, internauci przecierają oczy ze zdumienia.

"Mam talent" - 2-latek zszokował wszystkich

Popularny show ma swoje edycje na całym świecie, a przez kilkanaście lat emisji programu, przewinęło się przez niego wiele niezwykle utalentowanych uczestników. Jakiś czas temu na scenie hiszpańskiego "Mam talent" pojawił się 2-latek, który swoim występem zszokował wszystkich.

Chłopca na scenę wniósł ojciec, a wśród publiczności zapanowała cisza. To specjalny zabieg produkcji programu, która poprosiła widzów o nieoklaskiwanie 2-latka, by nie rozpraszać małego uczestnika. Hugo Molina przedstawił się jurorom, a później na scenę wniesiono werbel, a chłopiec rozpoczął swój niezwykły występ. Już po pierwszych sekundach wszyscy byli w szoku, tego nikt się po maluchu nie spodziewał.

2-letni uczestnik "Mam talent" oczarował wszystkich

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Hugo trzymał w rękach pałeczki perkusyjne, okazało się, że 2-latek jest niezwykle utalentowanym bębniarzem. Chłopiec zagrał na werblu do tradycyjnej muzyki z obchodów hiszpańskiego Semanta Santa i wykazał się przy tym ogromnym poczuciem rytmu. Jurorzy otworzyli szeroko oczy ze zdumienia już po pierwszych taktach utworu, a kiedy Hugo skończył swój występ, już nikt nie powstrzymał publiczności przed owacjami na stojąco.

Dzisiaj grzeje: 1. GP: Rząd planuje pozbawić Polaków prywatności. Minister dostanie dostęp do kluczowych danych

2. Media dotarły do sąsiadów Szumowskiego. Na jaw wyszła cała prawda na temat Ministra Zdrowia

Program "Mam talent to format pochodzący z Wielkiej Brytanii. Pierwszą edycję show wyemitowano w  2007 roku, a niedługo po tym, swoje edycje organizowany inne kraje, jego licencję wykupiło aż 60 różnych państw, w tym Polska. To jeden z  najbardziej udanych programów telewizyjnych na świecie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy świadczące o chorobie tarczycy. Nigdy ich nie lekceważ
  2. Zmarła znana polska dziennikarka sportowa. Odeszła w młodym wieku, jej głos znały tysiące
  3. Papużka starała się zdenerwować wielkiego kota. Reakcja zwierzaka odbiera mowę, wszystko się nagrało
  4. Nie żyje młoda dziewczyna, dwóch jej kolegów walczy o życie. Tragiczne informacje z południowej Polski
  5. Nie tylko kichanie i kaszel. Eksperci ostrzegają, w ten sposób najprawdopodobniej też można się zarazić
  6. Ważne dla wszystkich. Jutro Lidl, Biedronka, Dino, Żabka i Kaufland będą pracować inaczej niż zwykle

źródło: YouTube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News