Była w finale "Mam talent", doprowadzała jury do łez. Teraz zachwyca swoim wyglądem, prawdziwa petarda

Była w finale "Mam talent", doprowadzała jury do łez. Teraz zachwyca swoim wyglądem, prawdziwa petarda Źródło: YouTube - TVN Talent Show

Mam Talent regularnie daje ludziom szansę na pokazanie swojego talentu przed całą Polską, dzięki czemu mieliśmy już okazję oglądać początki kariery wielkich gwiazd. Jedna z nich wróciła po latach, przechodząc spektakularną przemianę.

Mam Talent pojawiło się w telewizji TVN już kilkanaście lat temu i pomimo kilku kryzysów wciąż może cieszyć się wysoką oglądalnością. Producenci programu musieli zmierzyć się z problemami, gdy z jury odchodzili Kuba Wojewódzki, a następnie zastępujący go Robert Kozyra. Widzowie stwierdzili, że mimo wszystko nie odwrócą się od popularnego show prezentującego Polakom nieodkryte talenty.

Wiele lat temu w Mam Talent mogliśmy oglądać postępy młodej uczestniczki, która potwierdziła, że potrafi przekonać do siebie widownię. Przez lata nie mieliśmy jednak okazji, by usłyszeć o jej postępach. Wydawało się, że Polacy zupełnie zapomnieli o jej wielkim osiągnięciu sprzed lat. W związku z tym wokalistka postanowiła przypomnieć o sobie w wielkim stylu.

Mam Talent sprawiło, że poznały ją miliony Polaków

Klaudia Kulawik pokazała się widowni programu Mam Talent w pierwszej edycji popularnego show, docierając aż do wielkiego finału. Pochodząca z Chechła wokalistka miała wówczas zaledwie 11 lat, jednak udało jej się zdobyć serca widowni dzięki fantastycznemu wykonaniu piosenki Czesława Niemiena. "Dziwny jest ten świat" zaśpiewany przez małą dziewczynkę zrobił dobre wrażenie na jurorach.

11-latka zaśpiewała w finale i do ostatniej chwili walczyła o zwycięstwo, jednak ostatecznie zajęła drugie miejsce. Mimo wszystko dziennikarze i eksperci twierdzili wówczas, że Klaudia Kulawik już niebawem może zostać wielką gwiazdą polskiej muzyki, a po udziale w show wiele wytwórni wyrażało zainteresowanie podpisaniem kontraktu z dziewczynką.

Finalistka Mam Talent wraca w wielkim stylu

Po jedenastu latach od pierwszej edycji Klaudia Kulawik udostępniła na portalu YouTube najnowszą piosenkę zatytułowaną "Woman Phenomenally". Dziewczyna wydoroślała, co zauważyli fani pamiętający jej występy przed laty.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy chwalących zarówno wygląd wokalistki, jak i jej piosenkę, która może sprawić, że znów usłyszymy o jej talencie. Mam Talent ostatecznie nie przyniósł jej długotrwałej sławy, ale tym razem może być inaczej.

 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przed śmiercią Anna Przybylska miała jedno życzenie. Jej przyjaciółka po latach zdecydowała się o tym opowiedzieć. Będziecie płakać
  2. Andrzej Duda klęczy przed Kaczyńską! Ujawniono nieznane zdjęcie sprzed lat. Co na to Agata Duda?
  3. Wzmocniła lakier esencją z czosnku. Żadne paznokcie hybrydowe nie są tak imponujące
  4. Gwiazdor TVN nigdy nie ukrywał problemów ze strasznym nałogiem. Ujawnił całą prawdę
  5. Ta matka była bardziej pijana niż Kamil Durczok. Już jest w rękach policji
  6. Ratownicy pogotowia stwierdzili zgon jego córeczki. Sam podjął reanimację, nie mogli uwierzyć w to co się stało później

Źródło: Onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News