Gigantyczny skandal z "Mam Talent". Kobiety były wykorzystywane, nikt o tym nie wiedział?

Gigantyczny skandal z "Mam Talent". Kobiety były wykorzystywane, nikt o tym nie wiedział? Źródło: youtube.com TVN Talent Show

Kobiety z "Mam Talent" były wykorzystywane? Nagle w mediach pojawiły się porażające informacje, a w show TVN-u wybuchł ogromny skandal. Nikt się tego nie spodziewał.

"Mam Talent" jest jednym z popularniejszych w Polsce programów rozrywkowych. Show od samego początku cieszy się ogromnym uznaniem w oczach widzów, co pozwala stacji emitować kolejne sezony. Nikt nawet nie przypuszczał, że wokół niego może powstać taka afera. Porażające doniesienia mediów. 

Wielki skandal z "Mam Talent". Kobiety były wykorzystywane? 

Patryk Vega od pewnego czasu dzieli się z obserwatorami urywkami ze swojego najnowszego filmu pt."Afera podkarpacka", w którym ma zamiar obnażyć wszystkie tajemnice dotyczące sekstaśm znanych polityków, celebrytów i duchownych, a także rozmawia z tancerkami z "Mam talent" o oszukiwaniu klientów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jak wyjaśnia sam reżyser, wszystkie jego dzieła są oparte na faktach, a tym razem na jego celowniku znalazły się znane wszystkim twarze. Bohaterowie jego najnowszej produkcji mieli ponoć odwiedzać podkarpackie domy towarzyskie, w których jak się okazuje, pracowały tancerki, którym udało się dotrzeć do półfinału w show TVN-u. Istnieje prawdopodobieństwo, ze kobiety były zmuszane do nierządu oraz do zachowania całego procederu w tajemnicy.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Kilkunastu pasażerów autokaru rannych, kłęby dymu. Trwa czarna seria na początek wakacji w Polsce

2. Kołatanie serca może zwiastować niebezpieczne choroby. Nie wolno go lekceważyć

Vega postanowił porozmawiać z nimi o sposobach na okradanie klientów. Opublikowany na jego Instagramie krótki zwiastun filmu ukazuje prawdę o tym, co tancerki robiły z odwiedzającymi je klientami. Jednym ze stałych bywalców miał być oficer CBŚ.

- Upicie klienta, nie wiem, zasłonięcie jednego zera z tyłu na terminalu albo na przykład jedynki czy dwójki z przodu. Albo kasuje się pana: o, przepraszam, misiu, nie przeszło, jeszcze raz próbujemy. A wiadomo, że przeszła sprzedaż. Jak pan wydaje powyżej jakiejś kwoty, to się spisuje oświadczenie. On nawet nie wie, co podpisuje - relacjonowała jedna z kobiet. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zasypiasz i niespodziewanie czujesz drgnięcie? Organizm wysyła ci ważny znak, musisz unikać spożywania 1 produktu, konsekwencje mogą być opłakane
  2. Koledzy z szatni dokuczają Jakubowi Błaszczykowskiemu. Wymyślili mu specjalny pseudonim
  3. 200 tysięcy polskich dzieci nie dostanie jednak bonu turystycznego? Trwają prace nad poprawką, czas ucieka
  4. Mama publikowała zdjęcie z córką, w sieci rozpętała się burza. Kiedy się przyjrzała, nagle zrozumiała, wszystko przez 1 szczegół
  5. 22-latka wracała ze swojego ślubu. W jednym momencie musiała się zatrzymać, doszło do tragedii
  6. Nie mieści się w głowie, co właśnie zrobił Andrzej Duda. Tysiące Polaków nigdy mu nie zapomną

Źródło: Instagram 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News