Mam talent nieśmiała kobieta
YouTube The X Factor UK
Mateusz Sidorek - 2 Maja 2020

Na scenę "Mam talent" weszła pulchna, nieśmiała kobieta. Członek jury otworzył usta ze zdumienia, gdy zaczęła występ

Takie show jak "Mam talent" przyciągają mnóstwo widzów. Nie tylko ze względu na występy, ale również wydarzenia, których nie ma w scenariuszu. Dowodem na to jest edycja jednego z programów. Nieśmiała kobieta, która pojawiła się na scenie, wywołała niezwykłą reakcję zarówno publiczności, jak i jednego członka jury. Mężczyzna nie mógł się powstrzymać.

Brytyjska wersja programu "Mam talent" niedawno dała widzom ogromną radość. Nie tylko publiczność oraz widzowie zebrani przed ekranami telewizorów byli świadkami niezwykłego wydarzenia. To, co stało się na scenie, wbiło w fotel także jednego z członków jury. Mężczyzna z wrażenia aż otworzył szeroko usta.

HuskySzczeniak zrobił mu krzywdę. Husky rzucił się na "ratunek", jego reakcja poruszyła miliony osóbCzytaj dalej

Twórcy polskiego "Mam talent" na pewno z zazdrością spoglądają na ostatnie wydarzenia, jakie miały miejsce w brytyjskim "The X Factor". Chociaż na scenie często dochodzi do miłych akcentów, rzadko można odkryć prawdziwy talent, który w przyszłości ma szanse zagościć na międzynarodowej scenie. Świadkiem takiej niezwykłej sytuacji był jeden z jurorów brytyjskiego show, Simon Cowell.

Występ, który podbił serce jurora brytyjskiego "Mam talent"

Simon Cowell, który zasiada w fotelu jury w brytyjskim "Mam talent", będzie wspomniał ten występ jeszcze przez długi czas. Wszystko za sprawą nieśmiałej kobiety, która pojawiła się na scenie. Uczestniczka programu mogła się stresować. W końcu Cowell znany jest ze swojego ciętego języka. Juror wielokrotnie potrafił oceniać innych w bardzo surowy i bezpośredni sposób.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krzysztof RutkowskiRutkowski ujawnia porażającą prawdę o poszukiwaniach Kacperka. Bardzo ostre słowa o policji i sądzieCzytaj dalej

Jednak występ Georgii Burgess w brytyjskim "Mam talent" sprawił, że Simon Cowell nie miał zbyt wiele do powiedzenia. Juror otworzył szeroko usta w podziwie, gdy tylko kobieta zaczęła śpiewać. Georgia przygotowała utwór "Who’s Loving You" zespołu The Jackson 5. Po minie Cowella można było wyczytać tylko jedno - świadomość, że właśnie na jego oczach rodzi się gwiazda światowego formatu.

Dzisiaj grzeje:

1. Dramatyczny apel mamy Kacperka. Słowa, których nikt się nie spodziewał, chodzi o tatę dziecka

2. Niestety, nie żyje Piotr Nowak. Do mediów trafiła bardzo smutna wiadomość

Dzięki Georgii Burgess ten odcinek brytyjskiego "Mam talent" przejdzie do historii. Nagranie z jej występu, o którym napisał portal Newsner, na YouTube opublikowali właściciele kanału The X Factor UK. Dlatego nawet jeśli przegapiliście emisję odcinka, możecie go obejrzeć w internecie. Sprawdźcie, czy głos Georgii zauroczy was tak samo jak Simona Cowella. Warto pamiętać, że i w polskiej edycji "Mam talent" zdarzały się rzeczy godne zapamiętania jak na przykład niezwykły występ 12-latki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Odczuwasz ciągłe zmęczenie? Twój organizm wysyła Ci jasny sygnał ostrzegawczy
  2. Przerażająca wiadomość dotarła do Polski. Gwiazdor miał tragiczny wypadek. On i jego żona nie żyją
  3. Pokazali urodzinowe prezenty dla Rydzyka. Można zapaść się pod ziemię, mamy zdjęcia
  4. Córka Ewy Błaszczyk ujawniła niewiarygodne fakty. Ciężko powstrzymać łzy
  5. Zacznie się już jutro. Kolosalna zmiana dla milionów Polaków, poznaliśmy szczegóły zarządzenia
  6. Dziwili się po co jej paleta w ogródku. Zaniemówili widząc co w niej wyrosło

GwałcicielZgwałcił Joannę, ale najgorsze zrobił dopiero później. Skandaliczne kulisy, wielu Polaków się wścieknieCzytaj dalej

źródło: Newsner

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News