Nowa teoria internautów okazuje się naprawdę zadziwiająca! Poszukujący przyczyn rozpadu małżeństwa Piotra Żyły użytkownicy portali społecznościowych wpadli na pomysł związany z odważnymi zdjęciami, które jego żona jakiś czas temu chętnie publikowała.

Instagram Justyny Żyły wypełniony jest przede wszystkim zdjęciami jej dzieci oraz jedzenia. Jeszcze kilka miesięcy pokazywała także fotografie z mężem, co w ostatnim czasie znacząco ograniczyła.

Jak zakończyło się małżeństwo?

Teraz wiemy, dlaczego tak się stało. Życiowa partnerka skoczka narciarskiego publicznie oskarżyła go o zdradę i doprowadzenie do rozpadu małżeństwa.

Niektórzy internauci stanęli jednak w obronie Piotra Żyły. Uważają, że kobieta niepotrzebnie nagłaśnia rodzinną tragedię i przypisują jej nieoczekiwaną winę.

ZOBACZ TAKŻE: Żyła ma poważne kłopoty. Przez rozstanie z żoną może stracić fortunę

Justyna Żyła pod ostrzałem

W komentarzach możemy bowiem przeczytać, że do rozstania partnerów doprowadziły… odważne zdjęcia Justyny Żyły, które publikowała na portalach społecznościowych. Czy rzeczywiście fotografie w bikini mogły w taki sposób zadziałać na związek skoczka oraz podejmowane przez niego decyzję?

ZOBACZ TAKŻE: Justyna Żyła nie wytrzymała krytyki. Podjęła desperacki krok

Żyła małżeństwo
Fot. Instagram/Justyna Żyła
Żyła małżeństwo
Fot. Instagram/Justyna Żyła
Żyła małżeństwo
Fot. Instagram/Justyna Żyła

ZOBACZ TAKŻE: Córka Przybylskiej w furii. „Ch*j ci w dupę!”

Czy Igrzyska w Pjongczang to porażka polskich sportowców?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Skandaliczne zdrady znanych Polaków [ZDJĘCIA]


10 cytatów Piotra Żyły, które rozbawią cię do łez [ZOBACZ!]