Anita była zajęta igraszkami z mężem. Nie widziała, że ktoś im się przygląda. Odwróciła głowę do drzwi i zamarła

Anita była zajęta igraszkami z mężem. Nie widziała, że ktoś im się przygląda. Odwróciła głowę do drzwi i zamarła Źródło: .

Małżeństwo postanowiło oddać się namiętnej chwili w swojej sypialni. Niestety para nie wiedziała, że ktoś ich podgląda. Gdy kobieta odwróciła głowę w kierunku drzwi, zastygła z przerażenia.

Małżeństwo w końcu znalazło chwilę czasu dla siebie. Anita tego wieczoru wypiła odrobinę alkoholu i nie mogła się doczekać, aż odda się miłosnym igraszkom ze swoim mężem. Kiedy weszli do sypialni, kobieta była wniebowzięta. Po chwili jednak czar romantycznej chwili prysł, ponieważ para była podglądana przez pewną osobę. 

Małżeństwo chciało się zabawić

Natłok obowiązków sprawia, że często w małżeństwie brakuje czasu na miłosne doznania. Partnerzy czują się zmęczeni i nie mają ochoty na namiętne igraszki. Anita i jej mąż tego wieczoru spotkali się ze znajomymi i wypili trochę alkoholu. Kobieta nabrała ochoty na seks i postanowiła zaciągnąć męża do łóżka. Tym razem postanowili pójść na całość. 

Namiętne igraszki małżeństwa były cały czas obserwowane 

Atmosfera w łóżku była gorąca, a partnerzy nie ograniczali swojej fantazji. Małżeństwo kochało się namiętnie, aż w końcu kobieta postanowiła zmienić pozycję i weszła na swojego męża. Wtedy też zauważyła, że ktoś ich obserwuje. Była w kompletnym szoku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W drzwiach sypialni przez cały czas stała ich malutka córeczka. Dziecko niemalże od samego początku patrzyło, jak rodzice kochają się bez opamiętania. Kiedy Anita zobaczyła małą Zosię w piżamce w różowe wróżki i uświadomiła sobie, co przed chwilą zobaczyła jej córka, była przerażona. Kompletnie nie wiedziała, jak ma jej to wszystko wytłumaczyć. 

Dzisiaj grzeje: 1. Była legendą polskiej muzyki, zmarła samotnie na ulicy. Nikt nawet się nie zatrzymał

2. Edyta Górniak dostała SMS-a i osunęła się na ziemię. Treść o śmiertelnym wypadku zmroziła gwiazdę

Okazało się, że dziewczynce zachciało się pić i chciała poprosić swoją mamę o nalanie soku do kubeczka. Anita wciąż czuje się zażenowana i nie wie, jak porozmawiać z córką na ten temat. Boi się, co dziecko teraz myśli o swoich rodzicach. Mąż jednak cały czas ją pociesza i stara się przetłumaczyć żonie, że przecież nie robili nic złego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  2. Albert Wójcik: kim jest? Młody biznesmen i miłośnik zwierząt
  3. Grupa mediowa IBERION. Stawiamy na rozwój, ambicję, innowacyjność
  4. Lelum.pl: Portal dla nowoczesnych kobiet. Kto jest redaktorem naczelnym?
  5. Pikio: Kim jest właściciel, redaktor naczelny? Wszystko o Pikio.pl

źródło: Wysokie obcasy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News