Wszystko dzieje się za zamkniętymi drzwiami. Ujawniono prawdę o małżeństwie Artura Żmijewskiego

Wszystko dzieje się za zamkniętymi drzwiami. Ujawniono prawdę o małżeństwie Artura Żmijewskiego Źródło: instagram artur.zmijewski

Małżeństwo Artura Żmijewskiego i jego żony Pauliny przez lata było owiane tajemnicą. Nic, co działo się za zamkniętymi drzwiami ich domu, nie pojawiało się w mediach. Dziś ujawniona została prawda. Fani aktora nie mogą się nadziwić.

Małżeństwo gwiazd zawsze interesuje fanów. Osoby z polskiego show-biznesu często dzielą się za pośrednictwem mediów, tym co dzieje się w ich związkach. Jedak Artur Żmijewski rzadko kiedy dzielił się tym, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami u niego w domu. Razem ze swoją żoną niedawno podzielili się prawdą na temat swojego małżeństwa. 

Małżeństwo Artura Żmijewskiego z Pauliną trwa już ponad 30 lat

Artur Żmijewski uczęszczał do liceum w Legionowie, to tam na szkolnym korytarzu zauważył piękną dziewczynę, która była od niego dwa lata młodsza. Paulina widziała, że wszystkie dziewczyny ze szkoły podkochują się w sympatycznym koledze, a kiedy zobaczyła, że Artur zainteresował się nią, postanowiła działać. To z jej inicjatywy doszło do ich pierwszej randki. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĘ

Osiem lat od pierwszej randki para wzięła ślub. Małżeństwo aktora rozpoczęło się w kościele w Legnicy, gdzie parze towarzyszyła cała rodzina i przyjaciele. Już po ślubie na świecie pojawiła się córka pary, Ewa. 

- Ewa uwiodła mnie od razu, gdy wziąłem ją w ramiona. I tak już pewnie zostanie do końca - wyznał aktor po tym, jak Ewa pojawiła się na świecie. 

Małżeństwo miało swoje gorsze momenty

Na świecie pojawiło się jeszcze dwoje dzieci, a Paulina, która marzyła o pracy chemika, w pełni poświęciła się wychowaniu dzieci. Artur Żmijewski ze względu na swoją pracę często przebywał poza domem. 

- W rozłące, o ile nie jest zbyt długa, tkwi siła przyciągania. Potem wraca się do siebie ze zdwojoną energią - wyznała Paulina. 

Pomimo tego, że małżeństwo miewało swoje gorsze momenty, para umiała wyjść z nich obronną ręką, powodując, że związek stawał się silniejszy niż wcześniej. Artur Żmijewski zdradził ostatnio, co jest sekretem ich udanego związku. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nadchodzą kolejne obostrzenia ws. koronawirusa w Polsce. Chodzi o sklepy i pracę
2. Z ostatniej chwili: Będą kolejne zakazy przez epidemię. Dotyczą sklepów i pracy

- Nie jest trudno być dobrym mężem, gdy ma się u boku idealną żonę - przekazał polski aktor. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje niemowlę zarażone koronawirusem. Okazuje się, że patogen może być groźny również dla najmłodszych
  2. Nie żyje legendarny działacz. Padł ofiarą epidemii, wielka strata dla futbolu
  3. Znana polityk pobita na śmierć, syn miał nie mieć dla niej litości. Porażające sceny, wielu Polaków nie kryje wściekłości
  4. Leczysz gorączkę w podobny sposób? Strasznie sobie szkodzisz, specjaliści nie mają wątpliwości
  5. Koszmarne sceny w północno-zachodniej Polsce. Wzrasta zagrożenie zdrowia i życia, żywioł był bezlitosny
  6. Przed włożeniem jajek do gotującej się wody wrzuć kawałek cytryny. Rewolucyjny trik ułatwiający gotowanie

źródło: pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News