Najpierw pozbawił żonę palców, a później całych dłoni. Powód nie mieści się w głowie

Najpierw pozbawił żonę palców, a później całych dłoni. Powód nie mieści się w głowie Źródło: twitter izvestia_ru

Małżeństwo sprawiało wrażenie idealnej pary. Prawda dotycząca związku wyszła na jaw, kiedy mężczyzna pozbawił żonę palców, a później całych dłoni. Powód, dla którego zdecydował się na taki czyn, nie mieści się w głowie.

Małżeństwo Dimitrija i Marity należało do tych, które wszyscy stawiali za wzór. Nikt jednak nie zdawał sobie sprawy, co dzieje się, za zamkniętymi drzwiami. Kiedy prawda wyszła na jaw, wstrząsnęła wszystkimi. 

Ich małżeństwo było wzorem do naśladowania dla wszystkich

Dimitrij i Marita kilkanaście lat temu stanęli na ślubnym kobiercu, gdzie w towarzystwie rodziny i przyjaciół, przyrzekli sobie miłość do końca życia. Małżeństwo doczekało się dwójki pięknych pociech. Na pierwszy rzut oka wszystko wyglądało idealnie. Niestety doszło do zdarzenia, które udowodniło, jak naprawdę było pod ich dachem. 

Mężczyzna pewnego dnia zaciągnął swoją żonę do lasu, gdzie najpierw odciął jej palce, a następnie odrąbał obie dłonie. Dimitrij od razu po zdarzeniu zawiózł Maritę do szpitala, a sam pojechał na komisariat policji, by przyznać się do wszystkiego. Mężczyzna wręczył nawet policjantom odrąbane dłonie swojej żony. Funkcjonariusze natychmiast zawieźli je do szpitala, gdzie lekarze byli w stanie uratować jedną dłoń kobiety. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Małżeństwo miało zostać zakończone. Mężczyzna nie wytrzymał 

Dimitrij został uznany za niepoczytalnego, ale już po pierwszy badaniach okazało się, że mężczyzna jest zdrowy. Podczas przesłuchania wyznał, że zdecydował się odciąć ręce swojej żonie, bo podejrzewał ją o zdradę, a na domiar złego, Marita złożyła pozew o rozwód. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy w niebezpieczeństwie, salmonella w mięsie z uwielbianego marketu. Pod żadnym pozorem go nie jedzcie
2. Mąż Ilony Felicjańskiej upokorzył ją. Opublikował w sieci jej nagie zdjęcia

Małżeństwo zakończyło się tuż po tragedii. Kobieta otrzymała rozwód, kiedy wyznała, że podczas całego ich pożycia małżeńskiego jej mąż stosował wobec niej przemoc. Dimitrijowi zostały odebrane prawa rodzicielskie, a także otrzymał wyrok skazujący na 10 lat pozbawienia wolności. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Korzystnie wpływa na wzrok, poprawia funkcjonowanie serca oraz nadaje skórze złocisty kolor. Znajdziesz ją w każdym sklepie
  2. Wielkie wyróżnienie dla Łukasza Piszczka. Otrzymał je na specjalnych zasadach
  3. Żona dowiedziała się, że mąż ma młodszą kochankę. Zemściła się na nim w mistrzowski sposób, płaczemy ze śmiechu
  4. Oficjalne: można dostać od państwa nawet 600 złotych, trzeba spełniać jeden warunek. Sprawdź, czy go spełniasz
  5. Niewiele osób o tym wie. Porażające fakty, Anna Przybylska nie leży w grobie sama
  6. Kiwi jest najzdrowszym owocem świata. Zjesz 1 dziennie i zauważysz 9 piorunujących zmian w organizmie

źródło: chwilesloneczne

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News