Ich zdjęcie ślubne sprzed kilkudziesięciu lat wyciekło do sieci. Poznajecie?

Ich zdjęcie ślubne sprzed kilkudziesięciu lat wyciekło do sieci. Poznajecie? Źródło: aleksandraleksandrowna Instagram.com

Małżeństwo widoczne na zdjęciu jest dobrze znane wszystkim Polakom, ale mało kto jest w stanie powiedzieć na kogo właśnie patrzą. Archiwalna fotografia pojawiła się jakiś czas temu w internecie i pokazuje jak mocno zmienia się nasz wygląd na przestrzeni lat. Ludzie widoczni na tej ślubnej pamiątce przez lata znacząco wpłynęli na to jak wygląda nasz kraj. Poznajecie?

Małżeństwo okazało się w ich przypadku strzałem w dziesiątkę. Od lat tworzą świetną parę, która uzupełnia się na praktycznie każdym polu. Gwarantujemy, że bardzo dobrze znacie te dwie osoby, które w chwili powstawania fotografii dopiero wkraczały we wspólne życie jako małżeństwo.

Chyba każdy Polak zna to małżeństwo

Małżeństwo tej dwójki do dziś jest jednym z bardziej medialnych związków w Polsce. Trudno znaleźć osobę, która nie wie kim są, lecz patrząc na archiwalne zdjęcie rozpoznanie ich twarzy nie należy do najłatwiejszych zadań. Nie tylko dlatego, że pozy w jakich uwiecznieni zostali nie nadają się na zdjęcia paszportowe, lecz dlatego, że małżeństwo to składało swoją przysięgę kilkadziesiąt lat temu. Na szczęście mimo iż ich wygląd został nadszarpnięty zębem czasu, to niezmienna pozostała ich miłość oraz wzajemny szacunek. Każdemu można życzyć tak wspaniałej, pełnej wsparcia i zrozumienia relacji jaką ma ta dwójka. Wiecie o kim mowa? Poznajcie młode małżeństwo widoczne na zdjęciu?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Wiele osób będzie zaskoczonych odpowiedzią

Fotografia z ceremonii ślubnej zamieszczona została na profilu aleksandraleksandrowna na Instagramie i należy on do córki znanego małżeństwa. Z okazji rocznicy ślubu, Aleksandra Kwaśniewska zdecydowała się jakiś czas temu opublikować stare zdjęcie swoich rodziców. Spójrzcie na zdjęcie jeszcze raz i dokładnie się mu przyjrzyjcie, czy teraz widzicie, że patrzycie na Jolantę i Aleksandra Kwaśniewskich, którzy właśnie powiedzieli sobie sakramentalne "tak"? Widać, że już wtedy przyszła pierwsza dama wiedziała jak się ubrać i zdecydowała się na klasyczną i prostą białą suknię. Próżno szukać zbędnych ozdób, Jolanta Kwaśniewska postawiła na prostotę i podkreślenie swoich naturalnych walorów. 

Dzisiaj grzeje: 1. Właśnie podjęto decyzję ws. zakazów w Polsce. Sporo się zmieni

2. Gwiazda serialu "Na Wspólnej" zarażona koronawirusem. Przyznała się do choroby?

Stare zdjęcia udowadniają, że czas nikogo nie oszczędza

Nie ma wątpliwości, że szczęśliwe małżeństwo widoczne na fotografii to młodzi ludzie, którzy w późniejszym etapie swojego życia wpłynęli na to jak obecnie wygląda nasz kraj. Archiwalne zdjęcie potwierdza tezę, że czas nie oszczędza nikogo bez względu na pozycję społeczną czy zasób portfela. Najważniejsze jest jednak to, że Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy nawet po wielu latach wspólnego życia wydają się tak samo szczęśliwi jak w dniu, gdy się pobrali. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piękna dziewczyna reprezentanta Polski zachwyca nienaganną figurą. Odważne zdjęcia (FOTO)
  2. Dorota Szelągowska pochwaliła się swoją kuchnią. Fani podzieleni, mają 1 poważny zarzut
  3. Dramat rozgrywał się po cichu, za zamkniętymi drzwiami. Żona Wałęsy wszystko ujawniła
  4. Pozornie zwykła złotówka z czasów PRL jest warta fortunę. Można zarobić na niej nawet 1500 złotych
  5. Tym razem przesadzili? Opublikowano zdjęcia Moniki Jaruzelskiej bez ubrań
  6. Do sieci trafiło niesamowite zdjęcie ślubne sprzed 50 lat. Wszyscy Polacy znają osoby z fotografii, poznajecie ich?

Źródło: Instagram.com / @aleksandraleksandrowna

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News