małżeństwo zdjęcie
WOMENS24X7
Joanna Szwalikowska - 15 Listopada 2020

Starsze małżeństwo przez lata robiło sobie zdjęcie w identycznym miejscu. Ostatnia fotografia wyciska łzy

Starsze małżeństwo przez lata robiło sobie zdjęcie przed domem każdego sezonu. Ostatnia z fotografii, jakie zostały udostępnione w sieci, przyprawia o łzy wzruszenia. Nic nie będzie w stanie zapełnić tej nieprawdopodobnej pustki.

Starsze małżeństwo robiło sobie wspólne zdjęcie przed domem. Szybko stało się to ich tradycją, w związku z czym regularnie, co sezon robili kolejną fotografię, na której razem pozują na tle swojej ukochanej posiadłości. Ostatnie z opublikowanych zdjęć sprawia, że z oczu zaczynają płynąć łzy.

Jerzy Owsiak usłyszał wyrok. Jerzy Owsiak usłyszał wyrok. "Świat się zmienia na naszych oczach"Czytaj dalej

Małżeństwo, które spędziło razem całe życie, robiło sobie zdjęcie przed domem każdego sezonu

Wieloletni związek jest ogromnym wyzwaniem. W ciągu lat, kiedy nasze związku ewoluują, przechodzimy kolejne fazy relacji. Poznajemy osobę, z którą się związaliśmy, czasami nieco się rozczarowujemy. Zbieramy bagaż wspólnych doświadczeń, które jeszcze bardziej nas do siebie zbliżają lub wręcz przeciwnie - oddalają.

Jedni uważają, że bycie ze sobą przez kilkadziesiąt lat, jest zwyczajną męką, inni natomiast uważają to za najpiękniejsze doświadczenie swojego życia. Aby stworzyć relację, która przetrwa lata, powinniśmy związać się z kimś, z kim podzielamy system wartości, kto stanie się dla nas przyjacielem. Podobne rzeczy powinny być ważne dla nas obojga, z kolei inne - tak samo nieistotne, tłumaczyła Małgorzata Liszyk-Kozłowska, psychoterapeutka z Pracowni Rozwoju Osobistego MALIKO w rozmowie z Onetem.

Aby móc cieszyć się taką relacją, trzeba jednak przede wszystkim nad nią pracować i nigdy jej nie zaniedbywać. Mówi się, iż miłość jest po prostu sztuką kompromisów. Choć nie każdy potrafi je znaleźć, każdy z nas marzy o tym, aby spędzić z kimś życie i nie iść przez nie samotnie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Niektórzy starsi ludzie, którzy są razem już od lat, mają "recepty" na swoje małżeństwo. Pamiętajmy jednak, że nie u każdego muszą się one sprawdzić. Każdego z nas spotykają trudy życia, takie jak choroby, rozmaite problemy oraz śmierć. Z tą ostatnią zazwyczaj najtrudniej jest nam się pogodzić.

Odejście bliskiej nam osoby jest ogromnym ciosem, zwłaszcza gdy spędziliśmy razem kilkadziesiąt lat i nie wyobrażamy sobie życia bez partnera. Życie staje się wtedy niesamowicie puste, a tej pustki niestety nie jest w stanie zapełnić zupełnie nic.

Ken Griffiths to fotograf, która przy pomocy fotografii usiłuje ukazać prawdziwe życie. Przed laty zaprzyjaźnił się z parą, której każdego sezonu robił zdjęcie przed ich domem. Starsze małżeństwo stało się zarazem symbolem życia, jak i przemijania.

Na każdym zdjęciu widzimy parę stojącą na chodniku na tle swojego domu. Obok nich znajduje się sporej wielkości ogródek, który wiosną i latem tętni życiem. Pełno w nim pięknych kwiatów, roślin. Widać, że małżeństwo jest ze sobą szczęśliwe w swoim ukochanym miejscu na ziemi.

Dzisiaj grzeje:

1. Mamy potwierdzenie, koronawirus w kościele. Sanepid pilnie szuka wiernych

2.Cezary Pazura ujawnił zarobki aktorów, padły konkretne kwoty. ”Teraz jest COVID, więc jest dwa razy mniej”

3. Zrobiła z pozoru zwykłe zdjęcie grobu. Kiedy w domu przyjrzała się bliżej, zamarła, przerażający szczegół

Choć para na każdym zdjęciu tylko stoi obok siebie, widać, że łączy ich niewiarygodnie głębokie i piękne uczucie. W ciągu wszystkich lat, jakie ze sobą spędzili, nic nie było w stanie zburzyć ich uczucia. Obiecali sobie przed ołtarzem miłość aż do śmierci i tej obietnicy dotrzymali.

Opublikowane w sieci zdjęcia są rozczulające, kiedy jednak dojdziemy do ostatniej fotografii, ogarnia nas ogromny smutek. Jak się okazuje, znajduje się na nim już sam mężczyzna. Nie znamy dokładnej historii tego małżeństwa, jednak jak możemy się domyśleć, kobieta prawdopodobnie zmarła, a mężczyzna został sam z dorobkiem ich wspólnego życia. Niestety, nic nie będzie już w stanie wypełnić tej nieprawdopodobnej pustki, jaka została w jego sercu.

Starsze małżeństwo zdjęcia

Starsze małżeństwo zdjęcia

Starsze małżeństwo zdjęcia

Źródło: WOMENS24X7

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Zmarł chwilę po narodzinach. Lekarze wyjawili przyczynę zgonu noworodka
  3. Pitbull zauważył w okolicy ciężarną kotkę. Zrobił dla niej niewiarygodną rzecz, właściciel wszystko uwiecznił
  4. Nagłe, niewyobrażalnie smutne wiadomości. Nie żyje zasłużona Polka, odeszła na wieczną służbę
  5. Agata Duda wprawiła wszystkich w osłupienie. Ciężko uwierzyć, co zrobiła podczas uroczystości
  6. Mama przyszła odwiedzić grób 4-letniego synka, nie zastała nagrobka. Bulwersujące, do czego doszło
  7. Ciasto nie bez powodu nazywane "Szczęściem", smakuje jak czysta radość. Wykonanie jest banalnie proste, a efekt przechodzi najśmielsze oczekiwania
  8. Od poniedziałku gigantyczna zmiana na rynku mięsa. Hodowcy przerażeni
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Webniusy, Onet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News