Weszli do mieszkania i zamarli, gdy zobaczyli starsze małżeństwo. Okropna scena

Weszli do mieszkania i zamarli, gdy zobaczyli starsze małżeństwo. Okropna scena Źródło: .

Małżeństwo zostało znalezione w swoim własnym mieszkaniu. Odkrycia dokonali bliscy wraz z policją. Kiedy tylko otworzyli drzwi, wszyscy zamarli. Nikt nie mógł uwierzyć w to, co się z nimi stało.

Małżeństwo mieszkające na warszawskim Grochowie od dłuższego czasu nie kontaktowało się z krewnymi. Spodziewając się najgorszego najgorszego, powiadomili policję, jednak nie spodziewali się takiego obrotu spraw.

Małżeństwo nie odzywało się do swoich bliskich. Zaniepokojeni powiadomili policję

13 lutego warszawska policja otrzymała telefon od zaniepokojonej rodziny. Bliscy przez dłuższy czas nie mogli skontaktować się z parą emerytów, 86-letnią kobietą oraz 87-letnim mężczyzną. W związku z uciążliwym milczeniem krewni bali się, że mogło stać im się coś złego. Policjanci, którzy udali się do ich mieszkania na ulicy Osowskiej na Grochowie, mieli bardzo złe wieści do przekazania rodzinie.

- W godzinach wieczornych dostaliśmy informację od zaniepokojonej rodziny, że ze starszym małżeństwem nie ma kontaktu. Policjanci udali się pod wskazany adres. Niestety, na miejscu w mieszkaniu odnaleźli ciała dwójki starszych ludzi - potwierdza informację podkomisarz Rafał Retmaniak z Komendy Stołecznej Policji.

To straszne, lecz policja nie wyklucza morderstwa

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziennikarze Gazety Wyborczej nieoficjalnie dowiedzieli się, że ciała starszego małżeństwa znajdowały się pod stertą ubrań. Wstępne oględziny miejsca zdarzenia, a także ujawnienie zwłok jednoznacznie wskazywały na to, że mogli zostać zamordowani.

- Nie możemy na tym etapie wykluczyć udziału osób trzecich - potwierdza Rafał Retmaniak.

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczna wiadomość, nie żyje wspaniały Polak. Uratował dziesiątki istnień, GOPR w żałobie
2. Fatalny finał walentynek, rodzina pogrążyła się w głębokiej żałobie. Niestety, zmarł zasłużony Polak

Na miejscu pojawili się technicy kryminalistyki oraz prokurator. Teraz to właśnie Prokuratura Okręgowa będzie nadzorować śledztwo i próbować wyjaśnić, co wydarzyło się w mieszkaniu starszego małżeństwa. Wszyscy czekają przede wszystkim na wyniki sekcji zwłok.

- Na razie nie podajemy żadnych informacji na temat zdarzenia - krótko powiedział prokurator Marcin Saduś, rzecznik Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Czego brakuje na zdjęciu przysmaku? Tylko 1% ludzi odgadnie
  2. Zostały dwa tygodnie złożenie ważnego oświadczenia. Jeśli nie dopełnisz obowiązku ZUS rozpocznie postępowanie
  3. Delikatne i pożywne pierogi z sosem cebulowym są idealne na niedzielny obiad. Ciężko uwierzyć, że przepis jest aż tak prosty
  4. Prezes ZUS wydała oficjalne oświadczenie ws. trzynastych emerytur. Już nie ma odwrotu
  5. Weszli do mieszkania i zamarli, gdy zobaczyli starsze małżeństwo. Okropna scena

Źródło: RMF24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News