Do policjanta na pierwszym dniu służby podeszło małżeństwo. Kiedy zobaczył, co się dzieje z kobietą, natychmiast zareagował

Do policjanta na pierwszym dniu służby podeszło małżeństwo. Kiedy zobaczył, co się dzieje z kobietą, natychmiast zareagował Źródło: Pixabay/arembowski

Małżeństwo znalazło się w niezwykle trudnej sytuacji i postanowiło poprosić o pomoc policjanta. Dla mężczyzny był to bardzo stresujący dzień, bowiem właśnie tego dnia rozpoczął swoją służbę w policji. Gdy zobaczył, co się dzieje z kobietą, postanowił zacząć działać natychmiast.

Małżeństwo z Łodzi musiało szybko dostać się do szpitala, gdyż kobieta potrzebowała pilnej pomocy medycznej. Z powodu obfitych opadów deszczu, ulice miasta zamieniły się w rwący potok, przez co wytworzyły się gigantyczne korki. O pomoc poprosili jednego z policjantów, dla którego był to niezwykle stresujący dzień, bowiem tego dnia rozpoczął swoją służbę w policji. 

Małżeństwo poprosiło o pomoc policję 

Małżonkowie byli spanikowani, bowiem stan kobiety wymagał szybkiej pomocy. Niestety potężna nawałnica całkowicie sparaliżowała Łódź, przez co wytworzył się prawdziwy, komunikacyjny paraliż. Małżeństwo postanowiło już dłużej nie zwlekać i poprosiło o pomoc w dotarciu do szpitala policjantów. Dla jednego z nich był to podwójnie stresujący dzień, gdyż był to jego pierwszy dzień w pracy. 

Kobieta potrzebowała pomocy, gdyż zaczęła rodzić w samochodzie. Mąż obawiał się, że będzie musiał przyjąć poród swojej żony w aucie. Decyzja o powiadomieniu policji była na szczęście trafionym pomysłem. Nie było żadnych szans na wydostanie się z korka bez pomocy służb. Przybyli na miejsce policjanci, zdecydowali się zawieźć rodzącą kobietę radiowozem, gdyż widzieli, że sytuacja jest już bardzo poważna. 

Pierwszy dzień w pracy był dla młodego policjanta pełen wrażeń 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Sytuacja była stresująca nie tylko dla rodziców, ale także dla rozpoczynającego służbę w policji młodego funkcjonariusza: 

- Lepszego początku nie można było sobie wyobrazić. Był zastrzyk adrenaliny. Myślę, że to będzie na przyszłość taka pozytywna energia - powiedział Polsat News Bartłomiej Kot, funkcjonariusz z Komendy Miejskiej Policji w Łodzi. 

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarny piosenkarz choruje na ostrą białaczkę. Trafił do szpitala, wydał łamiące serce oświadczenie

2. Niespodziewane słowa ws. śledztwa dot. ekshumacji Woźniak-Staraka. Wypowiedź inspektora obiega media

Lekarze natomiast na początku myśleli, ze kobieta jest więźniarką, którą policjanci przywieźli na oddział: 

- Wydawało nam się, że przywieźli jakąś panią z jakiegoś zakładu karnego do porodu, dopiero później okazało się, że to pacjentka, która utknęła w korku - skomentował sprawę dla Polsat News dr Wojciech Wiliński, kierownik oddziału ginekologiczno-położniczego Szpitala Salve w Łodzi. 

Wszystko na szczęście skończyło się dobrze, a kobieta dotarła do szpitala na czas. Ojcu dziecka udało się dotrzeć do szpitala dopiero po dwóch godzinach, ale na szczęście zdążył na narodziny syna.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  2. Uwielbiany piosenkarz jest ciężko chory. Codziennie przyjmuje tonę leków, wygląda strasznie
  3. Znany polski aktor wywołał kontrowersje na pogrzebie Staraka. Uwaga! TVN wyemitowała materiał odkrywający prawdę o artyście
  4. Chciał tylko pojechać hulajnogą. Polsat poinformował o okropnej śmierci
  5. Znamy prawdziwy powód, dla którego Beata Tyszkiewicz odeszła z Tańca z Gwiazdami. Niewyobrażalnie smutny

źródło: Polsat News

Następny artykuł