Żona podeszła do męża i zadała mu 21 ciosów w samo serce. Nie chce się wierzyć, co zrobiła potem

Żona podeszła do męża i zadała mu 21 ciosów w samo serce. Nie chce się wierzyć, co zrobiła potem Źródło: .

Małżeństwo żyło zwyczajnie, nic nie zwiastowało nadchodzącej tragedii. Sąsiedzi pary byli w szoku, kiedy na jaw wyszło, że kobieta zabiła własnego męża. Najgorsze jest to, co zrobiła po dokonaniu zbrodni.

Małżeństwo kilka godzin przed śmiercią mężczyzny odwiedziło swoją sąsiadkę, kobieta nie zauważyła nic, co mogłoby zwiastować nadchodzącą tragedię. Żona rzuciła się na swojego męża z nożem, zadała mu 21 ciosów prosto w serce. Mężczyzna zmarł na miejscu, a to, co zrobiła kobieta po zamordowaniu partnera, jest niewiarygodne.

Małżeństwo było zupełnie zwyczajne, nic nie zapowiadało tragedii

Aneta P. wraz z mężem Piotrem odwiedziła sąsiadkę tuż przed tragedią, mężczyzna pomagał jej naprawić telefon. Kobieta nie zauważyła niczego, co mogłoby zwiastować nadchodzącą tragedię. Mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego są w ogromnym szoku.

- Sąsiedzi byli u mnie kilka godzin wcześniej, wyglądało jakby wszystko między nimi było w porządku. Piotr naprawiał mi komórkę, a Anetka raz po raz wychodziła z mieszkania, chyba sprawdzić, co robi jej córka, 18-letnia Weronika. [...] Dodatkowo nic nie słyszałam, żadnych hałasów zza ściany - powiedziała sąsiadka. 

Do zdarzenia doszło późnym wieczorem w niedzielę, 9 lutego. Po powrocie do domu Aneta P. rzuciła się na męża z finką. Kobieta zadała mu ponad 20 ciosów ostrzem prosto w serce, mężczyzna zmarł na miejscu. 

- Zdaniem biegłego, który określił czas zgonu na godzinę 22., kobieta zadała mężowi 21 ciosów nożem - poinformował Maciej Meler z Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim.

Żona zabiła partnera, a po dokonaniu zbrodni zachowała się zupełnie niewiarygodnie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po zamordowaniu partnera, kobieta po prostu zaczęła sprzątać mieszkanie. Wstawiła nawet pranie. Dopiero nad ranem wyznała córce, co zrobiła. Nastolatka zadzwoniła do cioci z Wrocławia i opowiedziała cała historię. To właśnie krewna z innego miasta zawiadomiła policję o zbrodni w Ostrowie.

Dzisiaj grzeje: 1. Pokazali, jak wygląda samolot po wyjściu niektórych pasażerów. Tragedia, gorzej niż w chlewie [FOTO]
2. Skandal na pogrzebie Romualda Lipki. Nie powinno się wydarzyć

Żona została oskarżona o zabójstwo, jednak kobieta twierdzi, że niczego nie pamięta. Grozi jej nawet dożywocie. Śledczy badają sprawę. Trwa ustalanie szczegółów i motywu zbrodni. Lokalna społeczność przyznała, że Aneta P. skarżyła się na męża, który miał ją źle traktować. Nikt nie przypuszczał jednak, że może dojść do takiej tragedii. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl oszukuje wszystkich Polaków? W sklepach trwa ukrywana przed nami skandaliczna praktyka
  2. Spiesz się ze spłacaniem długów. Od marca wejdzie prawo, które doprowadzi cię do ruiny
  3. Dziewczyna obsługiwała bogatych gości w restauracji. Gdy wyszli, popatrzyła na rachunek i ją zamurowało
  4. Jedna upoiła Gessler, druga ją upokorzyła. Afera, podrzucili Magdzie mikrofon i wszystko ujawniła
  5. Nadchodzą anomalie, wydano alerty dla połowy Polski. Zmiany będą ogromne

źródło: Fakt 24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News