Żona myślała, że mąż chce jej zrobić zmysłowy masaż. Nagle pieszczoty ustały, a ona poznała upokarzający powód jego zachowania

Żona myślała, że mąż chce jej zrobić zmysłowy masaż. Nagle pieszczoty ustały, a ona poznała upokarzający powód jego zachowania Źródło: unsplash/Matthew_Bennett/

Małżeństwo z wieloletnim stażem leżało późnym wieczorem w łóżku, gdy kobieta nagle poczuła, jak mąż zaczyna robić jej bardzo zmysłowy masaż. Z każdą chwilą podobało jej się to coraz bardziej, dlatego nie spodziewała się, że wszystko skończy się w ułamku sekundy. Mężczyzna nie ukrywał, dlaczego to robił.

Małżeństwo to bez wątpienia wspaniały etap w życiu. Prawdziwą sztuką jednak jest utrzymać przez wiele lat taką relację , jaka była zaraz po powiedzeniu sakramentalnego "tak". Po wielu latach związku przyzwyczajamy się do siebie, codzienność staje się nudna, a chęć zrobienia czegoś ekscytującego dla drugiej osoby jakby odchodzi w niepamięć.

Wystarczy kilkanaście lat małżeństwa, by tak zaczęło wyglądać nasze życie, a co dopiero w przypadku, gdy mężem i żoną jest się już od pół wieku. Nudna rutyna zdaje się nieodzownym elementem życia i tak też było w przypadku tej pary. Pewnego wieczora kobieta była pewna, że ukochany postanowił powrócić do czasów, gdy ich sypialnia aż kipiała od miłości. Podekscytowanie przyszło bardzo szybko, a jeszcze szybciej przeminęło. 

Małżeństwo z 50-letnim stażem wpadło w rutynę. Nagle mąż zaczął robić żonie zmysłowy masaż 

Historia tej pary pojawiła się na portalu Newsner. Jak wynika z krótkiej opowieści, gdy starsza para leżała wieczorem w łóżku, kobieta poczuła, że ukochany zaczyna ją dotykać dokładnie tak, jak wiele lat temu. Mężczyzna powoli przesuwał dłonie po jej plecach, delikatnie muskając ją palcami z góry na dół. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Z każdą chwilą podobało jej się to coraz bardziej w szczególności, gdy jego ciepłe dłonie znalazły się w okolicy pośladków. Choć była w niemałym szoku, bowiem mąż już od dawna nie wykonał jej tak zmysłowego masażu, nie zamierzała zastanawiać się nad tym zbyt długo i zwyczajnie oddała się chwili przyjemności. 

W ułamku sekundy wszystko się skończyło. Kobieta poznała upokarzający powód 

Podekscytowanie kobiety nieustannie wzrastało, jednak nagle wydarzyło się coś, czego zupełnie się nie spodziewała. Mąż nie tylko przestał ją dotykać, ale również bez słowa odsunął się i przekręcił na bok. 

Dzisiaj grzeje: 1. Rodzice opłakiwali śmierć 2-letniego syna przy jego zwłokach. Po 2 godzinach dziecko obudziło się i skierowało do taty prośbę
2. 16-latka przyniosła do szpitala reklamówkę. Był w niej jej martwy synek, miał roztrzaskaną główkę

Żona była nieco zdezorientowana, dlatego od razu postanowiła zapytać ukochanego dlaczego przestał, wyznając przy tym, że bardzo jej się to podobało. Mężczyzna nie zwlekał długo z odpowiedzią, a powód, jakim kierował się przy masażu, był dla kobiety niesamowicie upokarzający. 

- Bo znalazłem już pilota - usłyszała od męża. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś klientem Play? No to masz problem. Sieć "nie widzi negatywnych skutków podwyżek cen"
  2. 16-latka przyniosła do szpitala martwego noworodka w reklamówce. Miał roztrzaskaną główkę
  3. Gdy zorientowała się, po co naprawdę wziął ślub, było już za późno. Popełniła błąd, który zrujnował kobietę na lata
  4. Walił psem o ziemię, aż ten umarł. "Jeśli wasze psy nie robią tego, co chcecie, to je zjedzcie"
  5. Znaki zodiaku mówią więcej niż najlepszy jasnowidz. Oto największe zagrożenia dla każdego z nich

Źródło: newsner 

Następny artykuł