Adam Małysz
Fot. Instagram/Adam Małysz
Wiadomości Pikio - 1 Marca 2018

Nawet spokojny Adam Małysz nie wytrzymał afery Żyły. Nie ma wątpliwości

Kontrowersje wokół rozstania Piotra Żyły z jego żoną, Justyną stały się jednym z najważniejszych tematów dyskusji krajowych internautów. Po tym, jak oboje małżonków zajęło swe stanowiska w sprawie, odnieść się do niej postanowił także Adam Małysz.

Skoczek narciarski jest niekwestionowaną legendą polskiego sportu. Za wzór ma także służyć jego życie rodzinne, które przez częste wyjazdy nie było jednak usłane różami.

Szokujący, nieoczekiwany rozwód

Ostatecznie Małysz został więc zmuszony do zabrania głosu w sprawie rozpadu małżeństwa Piotra Żyły, który niezmiennie pozostaje członkiem polskiej kadry narodowej. Dyrektor ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w Polskim Związku Narciarskim wypowiedział się krótko, stanowczo ucinając wszelkie plotki. Nie ma wątpliwości, że afera nie miała wpływu na formę Piotra.ZOBACZ TAKŻE: Justyna Żyła nie wytrzymała krytyki. Podjęła desperacki krok- Nie będę się wypowiadał na temat rodziny, bo Justyna jest moją kuzynką, a Piotr to także osoba mi bliska - stwierdził Małysz w rozmowie z "Super Expressem".

Małysz odcina się od plotek

- Myślę natomiast, że sprawy rodzinne nie miały żadnego wpływu na formę Piotra. W Korei nie było widać po nim żadnego przygnębienia. Wiadomo, że wewnętrznie przeżywał, iż skacze gorzej niż inni reprezentanci, ale nie dawał tego po sobie poznać - dodał jednak kultowy sportowiec.ZOBACZ TAKŻE: Szok! To przez te zdjęcia małżeństwo Żyły się rozpadło?ZAMIANA
Skandaliczne zdrady znanych Polaków [ZDJĘCIA]Skandaliczne zdrady znanych Polaków [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Ci sportowcy zszokowali wszystkich... [ZDJĘCIA]Ci sportowcy zszokowali wszystkich... [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News