Na materiale, który nakręcili dziennikarze słowackiej telewizji TA3, dotyczącym problemu imigracji w ich kraju, można ujrzeć małego uchodźcę, który w jednoznaczny sposób macha swą ręką. Chłopiec podbiegł do kamery i przejechał swą dłonią po szyi w „geście dekapitacji”.

Nagranie ukazujące „sympatyczny gest małego imigranta”, jak już zdążyli go nazwać internauci na Wykopie, choć ma ledwie jedenaście sekund, to dość obrazowo ukazuje stosunek niektórych spośród imigrantów napływających do Europy. Najbardziej w oglądanym video uderza fakt, że rzeczony gest wykonuje ledwie kilkunastoletnie dziecko.

To jednak nie wszystko. Do sieci trafiło ostatnio także inne nagranie, które ukazuje młodego azylanta mieszkającego u naszych zachodnich sąsiadów. Tym razem jednak uchodźca atakuje swojego niemieckiego rówieśnika tak zaciekle, że nie okazuje litości nawet wtedy, gdy Niemiec prosi o to, by przestać i upada na ziemię. Sytuacja zarejestrowana miała być w niemieckiej szkole. Zajście prawdopodobnie zostało nagrane przez innych imigrantów – kolegów agresora. Nie wiadomo jednak dlaczego pobito młodego Niemca.

https://www.youtube.com/watch?v=Wj9LLC7GZQk

https://www.youtube.com/watch?v=Sm0x66DeYx8

Polecamy subskrybować kanał Pikio TV na Youtube co można zrobić pod tym LINKIEM

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

źródło: youtube.com, youtube.com
pt

...

Zobacz również