Ukrywała to przed mediami. Wędzikowska stoczyła dramatyczną walkę o życie w szpitalu

Ukrywała to przed mediami. Wędzikowska stoczyła dramatyczną walkę o życie w szpitalu Źródło: instagram/malwina wedzikowska

Malwina Wędzikowska to jedna z ulubionych twarzy telewidzów, która skrywała przed wszystkimi prawdę o swojej chorobie. W szpitalu musiała stoczyć jedną z największych wojen w swoim życiu. Walczyła o zdrowie. Właśnie podzieliła się informacją, jaka choroba niszczyła jej życie.

Malwina Wędzikowska jest jedną z ulubionych gwiazd polskiej telewizji. W programie "Druga twarz" pomaga zagubionym ludziom odnaleźć siebie i swoje pasje. Jako że jest stylistką, doradza im także przy wyborze garderoby, która w mgnieniu oka zmienia bohaterów w pewne siebie osoby o zupełnie innym wyglądzie. Jakiś czas temu na Instagramie zamieściła niepokojące zdjęcie ze szpitala, ale nie chciała zdradzić, z jakiego powodu się tam znalazła. Teraz wszystko jest już jasne. 

Zdjęcie ze szpitala i podziękowania dla wszystkich, którzy wierzyli, że jej się uda.

Pod zdjęciem pojawiły się podziękowania dla wszystkich, którzy trzymali kciuki i modlili się o zdrowie gwiazdy. Znalazła też miejsce by zaznaczyć jak ważną lekcją dla niej był pobyt w szpitalu, dzięki chwilom spędzonym w łóżku doceniła nie tylko swoje życie i zdrowie, ale także jak ważne jest by na chwile się zatrzymać i odpocząć. 

- U mnie od tygodnia taka impreza! Opiaty, jacksonówka,morfina, dexak, pyralgina, lignokaina. #slepnacodswiatel , to przy tym pikuś.Przy okazji odbieram lekcję pokory i zatrzymania.
Ta lekcja powinna starczyć mi na dekadę. - szczerze wyznała Wędzikowska.

Malwina Wędzikowska zdradza sekret o pobycie w szpitalu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Malwina Wędzikowska postanowiła wyjawić wszystkim tajemnicę swojego pobytu w szpitalu. Chociaż trafiła do niego kilka miesięcy temu to dopiero teraz zdecydowała się podzielić powodem spędzenia tam długich tygodni. Okazuje się, że życie ulubionej telewizyjnej gwiazdy było zagrożone.

Miała podejrzenie sepsy i lekarze postanowili zatrzymać ją w placówce by zrobić niezbędne badania. Jak wyznała Wędzikowska był to dla niej fatalny okres, miała wrażenie, że nie jest już w stanie walczyć o swoje zdrowie i najzwyczajniej w świecie się poddała.

-Sepsa to stan bezpośredniego zagrożenia życia, a umówmy się: nikt nie jest gotowy na śmierć. Ta sytuacja nauczyła mnie pokory, że nie znasz dnia ani godziny swojego kresu. - wyznała Malwina.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje żona słynnego aktora. Zamordował ją własny syn

2. Na moment wstrzymał ruch. Nie myślał, że za moment otrzyma kilka ciosów nożem

Malwina Wędzikowska nie zdradza jaki jest obecnie jej stan zdrowia. Internauci przypuszczają, że ze względu na wyjście ze szpitala musi być w lepszej kondycji. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. DODATKOWE pieniądze dla osób przed 60. rokiem życia. Mogą otrzymać 470+ od państwa
  2. Nie żyje żona słynnego aktora. Zamordował ją własny syn
  3. Przykry incydent w rodzinie Kamila Durczoka. Syn wyrzuconego z TVN gwiazdora wymierzył mu bolesny cios
  4. Wiadomo już, kiedy będziecie musieli wyciągnąć z szafy zimowe kurtki. Prognoza pogody na najbliższy czas zdołuje wielu
  5. Niestety, media obiegły nagłe, niespodziewane wiadomości. Nie żyje Włodzimierz Mucha

źródło:  plejada

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News