Reklama

Mało kto o tym wiedział. To on stworzył Świat według Kiepskich

Mało kto o tym wiedział. To on stworzył Świat według Kiepskich

Mało kto o tym wie, ale to on stworzył Świat według Kiepskich. Poza tym uwielbianym przez Polaków serialem komediowym stworzył również wiele innych produkcji, które na długo zapisały się w świadomości Polaków. Miał zdecydowanie wielki talent. 

Reklama

Jarosław Sander był producentem wykonawczym największych, polskich serialowych hitów Polsatu. Poza "Światem według Kiepskich" współtworzył takie superprodukcje jak "Przyjaciółki", "Samo życie", Pensjonat pod Różą" czy też "Szpilki na Giewoncie". Miał również swój udział w nakręceniu słynnego "Tylko mnie kochaj". Ze stacją telewizyjną należącą do Zygmunta Solorza-Żaka był związany od prawie 20 lat.

Polsat był mu bardzo wdzięczny. Stworzył m.in. Świat według Kiepskich

Na stronie internetowej Polsat News czytamy o tym, że Jarosław Sander w każdym z seriali, które produkował zostawił kawałek samego siebie. Nim został producentem był również scenarzystą i aktorem, między innymi w filmie "Mów mi Rockefeller". W ostatnich latach był szefem redakcji filmowej Polsatu. To tego to on także był jednym z założycieli studia Irzykowskiego. To właśnie tam powstały filmy Krzysztofa Kieślowskiego, Feliksa Falka, Jana Jakuba Kolskiego i Janusza Kijwowskiego. Sander był też członkiem Rady Promocji Filmu Polskiego, gdzie pomógł wybić się wielu utalentowanym polskim twórcom. Jak wspominają go najbliżsi przyjaciele - potrafił godzinami dyskutować o filmie podczas festiwali filmów w Gdyni. W chwili śmierci miał jedynie 64 lata.

ZOBACZ TAKŻE:
  1. Fani zdruzgotani. Gwiazda „M jak Miłość” wylądowała na bruku, straciła wszystko
  2. To NIE było wyreżyserowane. Córka polskiej piosenkarki pokazała jak uprawia seks w łazience
  3. Uwaga na Red Bulla! Ohydne, MARTWE stworzenia w puszcze napoju
Źródło: natemat.pl
 
 
 
Reklama
Następny artykuł

Czy oglądasz Taniec z gwiazdami?