Nagła wiadomość dot. ciąży Małgorzaty Rozenek obiegła media. Menadżer gwiazdy potwierdza doniesienia medialne

Nagła wiadomość dot. ciąży Małgorzaty Rozenek obiegła media. Menadżer gwiazdy potwierdza doniesienia medialne Źródło: youtube/Newsweek Polska

Małgorzata Rozenek znalazła się w jeszcze większym zainteresowaniu medialnym od kiedy podzieliła się wiadomością o wymarzonej ciąży. Dziś pojawiła się nagła i niespodziewana wiadomość dotycząca ciąży. Informacje już zostały potwierdzone przez jej menadżera.

Małgorzata Rozenek razem z mężem Radosławem Majdanem spodziewają się pierwszego dziecka. Para tuż przed świętami Bożego Narodzenia pochwaliła się wszystkim fanom, że na świecie niebawem pojawi się ich upragnione dziecko. Dziś w tej sprawie pojawiły się nowe informacje.

Małgorzata Rozenek i najwspanialsza wiadomość o ciąży

Od kiedy na jaw wyszło, że Małgorzata Rozenek jest w ciąży, co jakiś czas pojawiają się kolejne informacje na temat, nie tylko dziecka, ale także pracy gwiazdy. Jak wiadomo, Małgorzata Rozenek przez wiele miesięcy starała się zajść w ciążę, korzystała nawet z usług kliniki badającej niepłodność, więc kiedy w końcu dowiedziała się, że będzie miała dziecko, wszyscy fani myśleli, że na jakiś czas zniknie z ekranów telewizyjnych. 

Tym czasem Małgorzata Rozenek wciąż pojawia się w telewizji, a każdego dnia publikuje nowe zdjęcia w mediach społecznościowych. Nic dziwnego, że fani zastanawiają się, co dalej będzie z karierą gwiazdy, kiedy ciąża będzie coraz bardziej zaawansowana. 

Małgorzata Rozenek nie wystąpi w "Projekcie Lady"?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazuje się, że już w marcu ruszą zdjęcia do nowego sezonu "Projekt Lady", którego prowadzącą jest Małgorzata Rozenek. Fani programu przygotowani byli na wiadomość, że gwiazda będzie musiała zrezygnować z udziału w programie ze względu na swoją ciążę. Dziś wyszło na jaw, że Małgorzata Rozenek nie ma zamiaru rezygnować z pracy. 

Kiedy zdjęcia nowego sezonu "Projekt Lady" będą zbliżały się już do końca, Małgorzata Rozenek będzie już 8 miesiącu ciąży. Jednak, jak potwierdza jej menadżer, gwiazda ma zamiar pracować tak długo, jak to będzie możliwe.

- Będzie pracowała na planie, dopóki tylko zdrowie będzie pozwalało - potwierdził menadżer.

Dzisiaj grzeje: 1. Meghan Markle miała szereg operacji plastycznych? Porównanie zdjęć nie pozostawia wątpliwości

2. Setki tysięcy rodaków w żałobie. Odszedł wielki Polak zasłużony dla ojczyzny, media przekazały potwierdzoną wiadomość o śmierci Jana Maruszewskiego

Ciąża gwiazdy, zgodnie ze słowami menadżera nie wpłynie na pracę. Jednak to czas pokaże, jak długo Małgorzata Rozenek będzie mogła pracować na planie "Project Lady". 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wirus z Wuhan cały czas się rozprzestrzenia. Naukowcy wymyślili sposób, żeby go powstrzymać
  2. Z ostatniej chwili. Łukasz Piszczek może wrócić do Ekstraklasy
  3. Na stacji benzynowej podszedł do niego pies. Kiedy przeczytał napis na jego obroży, zaniemówił
  4. Jackowski miał wizję o koronawirusie. Łzy pojawiły się w jego oczach, wydarzy się coś jeszcze gorszego
  5. Serialowy Boczek wypowiedział do Grabowskiego prorocze słowa. Wtedy jeszcze nie wiedzieli, że wszystko się spełni

 

źródło: pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News