Małgorzata Wassermann
Fot. YouTube/wSensie.tv
Wiadomości Pikio - 23 Czerwca 2018

Zlinczowali Wassermann! Mocna reakcja posłanki PiS

Małgorzata Wassermann ubiega się obecnie o fotel prezydenta Krakowa. Jednocześnie pracuje jednak dla komisji ds. Amber Gold, przez co musi mierzyć się z ogromną krytyką. Ostatecznie polityk zdecydowała się więc odpowiedzieć na wszelkie oskarżenia ze strony nieprzychylnych sobie wyborców.

Start Wassermann w wyborach samorządowych wywołał ogromne emocje wśród mieszkańców całego kraju. Działaczka znana jest bowiem ze swej nieustępliwej postawy w czasie przesłuchań komisji ds. Amber Gold, której na co dzień przewodzi.

Małgorzata Wassermann odpowiada na oskarżenia

Co ciekawe, właśnie z tego powodu na polityk spadła ogromna krytyka. Niektórzy wyborcy zarzucają jej bowiem, że przez sejmową pracę chce się promować niczym w wyborczej kampanii. W jaki sposób Wassermann odpowiedziała na te zarzuty? - Jest mi bardzo ciężko, dlatego że pracuje jednocześnie nad materią Amber Gold i nad tym, co się dzieje w Krakowie. Nie wyobrażam sobie jednak sytuacji, że z tego powodu miałabym przestać pracować w Sejmie. Tutaj pobieram wynagrodzenie, więc trudno żebym robiła inaczej - powiedziała w bezpośredni sposób polityk.

Mocne słowa przedstawicielki obozu władzy

- Ogromnie rozbawiają mnie pytania, czy ja nie powinnam zrezygnować z komisji, bo to jest kampania. Tymczasem obecnie urzędujący prezydent Krakowa od kilku tygodni uruchomił cały urząd, który nic innego nie robi, tylko organizuje spotkania, konferencje, festyny, które prezydent odwiedza, otwiera, zamyka i na których przemawia - zaznaczyła także Wassermann. - Skala moich działań w stosunku do tego, jakie możliwości, dzięki urzędowaniu, ma obecny prezydent jest nieporównywalna - dodała na podsumowanie członkini komisji ds. Amber Gold.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Co się stało? Wałęsa gorzko o swojej żonie: już nie mogę na nią liczyć
  2. Kaczyński zwołał NATYCHMIASTOWE spotkanie. Namierza zdrajcę
  3. Trener i reprezentant Polski uderza w Dudę i Morawieckiego. PiS w furii
  4. Co ukrywa Macierewicz? Szokujące doniesienia ws. katastrofy smoleńskiej
ZAMIANA
Kobiety, które rządzą polskimi politykami [ZDJĘCIA]Kobiety, które rządzą polskimi politykami [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Te afery WSTRZĄSNĘŁY polską polityką!Te afery WSTRZĄSNĘŁY polską polityką!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News