Małgorzata Wassermann w ostatnim czasie nie ma lekkiego życia. Najpierw musiała pogodzić się z przegraną w wyborach na prezydenta Krakowa, a ostatnio miała zostać upokorzona podczas przesłuchiwania Donalda Tuska. Teraz wobec polityk padły kolejne zarzuty, które całkowicie ją załamały. 

Małgorzata Wassermann przed katastrofą smoleńską, w której zginął jej ojciec, nieszczególnie angażowała się w życie polityczne naszego kraju. Jakiś czas po tej tragedii bardzo aktywnie komentowała jednak politykę oraz sprawy kraju, by z czasem rozpocząć współpracę z klubem parlamentarnym PiS, a dalej zostać zastępcą przewodniczącego Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka.

Dwa lata temu Wassermann oficjalnie objęła funkcję przewodniczącej komisji śledczej ds. Amber Gold, lecz wiele osób twierdziło, iż posłanka podchodzi zbyt emocjonalnie do powierzanych jej zadań. Ostatnie przesłuchanie Donalda Tuska miało potwierdzić, że nie potrafiła poradzić sobie z emocjami. Tymczasem okazuje się jednak, że to nie koniec ataków na polityk.

Małgorzata Wassermann ośmieszona podczas przesłuchania Donalda Tuska

Donald Tusk podczas przesłuchania w sprawie afery Amber Gold od samego początku znajdował się na wygranej pozycji. To on poniekąd prowadził przesłuchanie i kierował konwersacją dokładnie tak, jak mu się podobało. Jak twierdzą internauci, wszystkie odpowiedzi sprawiały, że zarówno Małgorzata Wassermann, jak i cała komisja nie potrafili stanowczo na nie zareagować i płynnie kontynuować przesłuchania.

Ostatecznie mówi się o fenomenalnym występie przewodniczącego Rady Europejskiej, który kompletnie zdawał się nie przejmować trudnymi pytaniami. Media wciąż huczą o okropnym upokorzeniu przewodniczącej komisji, której reakcje były emocjonalne do tego stopnia, że doszło do wyłączenia przesłuchiwanemu mikrofonu.

Internauci nie odpuszczają, posłanka jest załamana

Jak można się było domyślić, po tym występie internauci nie mogli powstrzymać się przed ostrym skrytykowaniem polityk. Natychmiast pojawiły się dziesiątki komentarzy podkreślających nieudolność Wassermann oraz to, że kompletnie nie zna się na swojej pracy. Powróciła również teoria poruszana dużo wcześniej, zgodnie z którą posłanka podchodzi do polityki zbyt emocjonalnie i nie jest obiektywna.

– Kilku „git majonezów” (Krajewski i ten ekspert od obsługi widelca) oraz baaardzo bolesna Niunia, windująca swą „karierę” na katastrofie lotniczej! Ot co – ocenia internauta.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Służba Ochrony Państwa kompromituje Polskę! Tragiczne wpadki formacji

– Z utęsknieniem czekam na kolejną komisję która odważy się zaprosić Pana Premiera Tuska, by na końcu znów została zaorana. Lepszej promocji Panu Premierowi zrobić nie mogli – wyśmiewa komisję kolejna osoba.

– Co się dziwić, skoro najlepszym prawnikiem tego spektaklu był Tusk, z wykształcenia historyk – podsumował kolejny głos.

Ten atak internautów z pewnością załamie polityk, o której wciąż mówi się, iż nie zdążyła jeszcze poradzić sobie ze spektakularną klęską w wyborach na prezydenta Krakowa. Przypomnijmy, że ich zwycięzcą został po raz kolejny Jacek Majchrowski.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Będą zamieszki?! Jest ZAKAZ Marszu Niepodległości w Warszawie
  2. „PiS ma ogłosić STAN WYJĄTKOWY w Warszawie!” Furia po zakazie Marszu Niepodległości
  3. Znaki zodiaku powiedzą ci, z kim stworzysz najsilniejszą PRZYJAŹŃ
  4. DELFIN PODPŁYNĄŁ DO NURKA, BŁAGAŁ O POMOC. SZOKUJĄCY FINAŁ
  5. Monika Miller przerywa milczenie! Chodzi o śmierć jej ojca

Dlaczego Tuskowi ulżyło po śmierci ojca? Rodzinne sekrety polityków [ZDJĘCIA]