Awantura przed kamerami! Wassermann wybuchła szałem

Awantura przed kamerami! Wassermann wybuchła szałem Źródło: fot. YouTube

Małgorzata Wassermann nie wytrzymała ze złości! Ostatnie przesłuchanie komisji ds. Amber Gold nie pozostawiało przewodniczącej żadnych szans. Wybuchła szałem i zadała przesłuchiwanemu pytanie, którego z pewnością się nie spodziewał.

Małgorzata Wassermann, jako przewodnicząca komisji ds. Amber Gold, musi mierzyć się z wieloma trudnościami. Przesłuchiwani często nie zachowują się tak, jak powinni. Tak było właśnie w ostatnim przypadku. Próba pozyskania dokładnych zeznań od Jacka Rostowskiego zmieniły się w istny kabaret.

Małgorzata Wassermann zadała prawnikowi Rostowskiego niezręczne pytanie

Pełnomocnikiem Jacka Rostowskiego był Marek Chmaj. To właśnie on okazał się tak denerwujący dla Gersdorf. Przy każdym zadanym pytaniu musiał dowiedzieć się, czy to na pewno pytanie, a może jednak oświadczenie przewodniczącej. Jacek Rostowski często tłumaczył się niepamięcią lub uciekał w daleko idące dygresje, całkowicie odbiegając od zadanego pytania. W pewnym momencie Małgorzata Wassermann nie wytrzymała tego, jak przesłuchiwany lekceważy całą pracę komisji i zadała bezpośrednie pytanie jego pełnomocnikowi prawnemu. - Bardzo dobrze się pan bawi, panie mecenasie, co? - zapytała Wassermann. - Pani przewodnicząca, czy to było jakieś oświadczenie kierowane do mnie? - zapytał niezbity z tropu mecenas. - Nie. To było pytanie do pana - odpowiedziała spokojnie Wassermann. To już rozproszyło mecenasa, który poprosił o uchylenie tego pytania. W tym celu odwołał się do całej komisji, powołując się na art 11c ust. 3. Pytana jednak nie uchylono, a mecenas został ogólnie ośmieszony.
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij nam maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Piotrowicz GROZI Gersdorf! Miażdżąca odpowiedź
  2. Bijatyka na terenie Sejmu! Posłowie pobili się ze strażą i policją
  3. Duda załamany, Polska nie może uwierzyć. Pierwsza dama się WYPROWADZA!
  4. Znaleźli pudło z napisem "Zabij mnie". Zawartość doprowadza do łez
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News