Małgorzata Wassermann została brutalnie zaatakowana i publicznie poniżona. Przewodnicząca komisji śledczej ds. Amber Gold ma wielu przeciwników w internecie, jednak ta kobieta jest jej największym wrogiem. Znana pisarka kazała jej… uklęknąć. Jej słowa są wyjątkowo mocne!

Małgorzata Wassermann, jako przewodnicząca komisji śledczej ds. Amber Gold musi umieć zachować zimną krew, niestety bardzo często jej się to nie udaje. Zarówno przesłuchiwani, jak i ich pełnomocnicy to „sprytni gracze”, którzy wielokrotnie swoimi wypowiedziami wyprowadzili przewodniczącą z równowagi.

Jednak prawdziwie mocny atak przypuściła na Wassermann nie przesłuchiwana osoba, a… znana pisarka. Zrobiła to, bo jak sama twierdzi, pełnomocnik Marek Chmaj, z którym ostatnio starła się posłanka PiS, jest przez nią uwielbiany.

Małgorzata Wassermann będzie klękać?! Upokarzające słowa w kierunku kandydatki na fotel prezydenta Krakowa

Szerokim echem w całej Polsce odbiła się wiadomość o specyficznym charakterze  przesłuchania Jacka Rostowskiego. Wtedy to Małgorzata Wassermann zmierzyła się z jego odważnym pełnomocnikiem, Markiem Chmajem. Na ten spór ostro zareagowali dziennikarze w całej Polsce, opowiadając się po jednej lub drugiej stronie.

Tym razem głos zabrała pisarka Maria Nurowska. Jej komentarz był wyjątkowo brutalny.

– Padnij przed Panem Profesorem na kolana durna babo! Nie dorastasz temu człowiekowi do pięt pod względem wiedzy prawniczej i inteligencji Ty nawet nie potrafisz poprawnie mówić po polsku. A Pan Profesor to nasze dobro narodowe i…mówiąc NIESKROMNIE mój ulubieniec! – napisała na swoim profilu na Facebooku.

Internauci byli podzieleni – część jej przyklaskiwała, inni byli zszokowani agresją pisarki. Ta sama kobieta kilka tygodni temu chciała posłużyć się laleczkami voo-doo, żeby atakować polityków partii rządzącej.

Małgorzata Wassermann to nie tylko przewodnicząca komisji, ale także jedna z mocniejszych kandydatek na stanowisko prezydenta Krakowa. Każdy negatywny komentarz niszczy jej poparcie i odsuwa wyborców.

zrzut ekranu: Facebook

ZOBACZ TAKŻE:

  1. PiS chce podatku od singli! Prezes Kaczyński utonie w długach
  2. Bardzo dziwne zjawisko w noc śmierci Kory. Jak to wyjaśnić?
  3. Zdradziła Kaczyńskiego, teraz niszczy Dudę! Prezydent zapadł się pod ziemię
  4. Zwierzęta w ZOO zginęły w tragicznych okolicznościach

Jakim autem jeździ Wassermann? Samochody kandydatów na prezydentów polskich miast [ZDJĘCIA]

Dzieci Wałęsy: Na kogo wyrosły i co osiągnęły [ZDJĘCIA]