Wassermann Kaczyński
Malwina Kossela - 25 Czerwca 2018

Wassmermann ujawnia! Prawdziwe oblicze Kaczyńskiego

Małgorzata Wassermann postanowiła ujawnić, jaki prywatnie jest najbardziej popularny polityk PiS. Postać Jarosława Kaczyńskiego zastanawia niejednego Polaka. Jednak kiedy pozna się go osobiście, można być zdziwionym.

Jarosław Kaczyński jest postrzegany jako twardy i nieugięty polityk, który mocną ręką trzyma całą partię rządzącą. Jednak to, jaki jest prywatni, może niejednego mocno zaskoczyć. Tym razem Małgorzata Wassermann postanowiła o tym opowiedzieć.

Małgorzata Wassermann o Jarosławie Kaczyńskim

O Jarosławie Kaczyńskim ponownie było bardzo głośno z powodu jego choroby. Ostatnio przebywał w szpitalu, a przyczyną tego pobytu oficjalnie są problemy z kolanem. Jego leczenie obserwowały media z całej Polski. Nawet leżąc w chorobie, prezes trzymał rękę na pulsie. To jedynie dopełniało jego wizerunku twardego i nieugiętego lidera. - Dowcipny, opowiadający kawały, mający ogromne poczucie humoru. Prezes w rozmowie bezpośredniej, a kreacja prezesa w mediach, to są dwie zupełnie inne rzeczy. To jest człowiek, którego - jak już się z nim rozmawia - zaczyna się momentalnie lubić. I to mówią wszyscy, którzy go wcześniej nie znali. Myślę że on już nie będzie zmieniał swojego wizerunku. Owszem, są takie momenty, kiedy musi stanowczo zareagować - jest liderem i trzyma dyscyplinę - opowiedziała o nim Małgorzata Wassermann. Jak więc widać, bycie liderem trzymającym dyscyplinę, nie jest równoznaczne z tym, że prywatnie nie można być człowiekiem ciepłym i dowcipnym. Kaczyński łączy w sobie wiele sprzeczności. Być może właśnie dlatego jest tak charyzmatyczny i od lat utrzymuje się na scenie politycznej. Małgorzata Wassermann zdaje się o tym dobrze wiedzieć.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Życie Michała Szpaka zmieni się całkowicie. Szokujące wyznanie: „Może to dziwnie zabrzmi ale…”
  2. Kinga Rusin dostanie szału. Media ujawniły jej sekret
  3. Gwiazda „Na dobre i na złe” błaga o modlitwę. Jest bardzo źle
  4. Życie Michała Szpaka zmieni się całkowicie. Szokujące wyznanie: „Może to dziwnie zabrzmi ale…”
  5. Internauci ryknęli śmiechem! Kożuchowska spaliła się ze wstydu
PaszportKtóry paszport jest mocniejszy: polski czy czeski? Możesz się zdziwić!Czytaj dalej
homoseksualny_pocałunekOto nowe grzechy! Z nich też musisz się spowiadać [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Źródło: msn.com
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News