Małgorzata Wassermann właśnie przeprowadza przesłuchanie Donalda Tuska. Atmosfera na sali jest bardzo napięta, co najlepiej widać po zachowaniu pani przewodniczącej.

Małgorzata Wassermann o dzisiejszym przesłuchaniu mówiła już od dawna. Miało to stanowić punkt zwrotny w sprawie Amber Gold. Praca komisji przedłuża się z każdym dniem i wciąż nie widać, kiedy mogłaby się ona zakończyć. Według wielu przesłuchanie byłego premiera miało stanowić pewnego rodzaju rozwiązanie pewnych wątków. Jednak wszystko wskazuje, że cierpliwość Wassermann już się wyczerpała.

Małgorzata Wassermann ucisza Donalda Tuska

Pod naporem ostrych ripost Tuska, Wassermann zaczęła… wyłączać mu mikrofon! Premier nie był świadomy tego, że przewodnicząca wycisza go, ukrywając przed Polakami niewygodne słowa.

To prawdziwy skandal. Kiedy Tusk się o tym dowiedział przyznał, że nigdy w życiu nie spotkał się z takim zachowaniem przewodniczącego jakiejkolwiek komisji.

Nie ulega wątpliwości, że dzisiejsze przesłuchanie przejdzie do historii. Od samego początku były premier jest atakowany przez członków komisji ds. Amber Gold. Również jej przewodnicząca nie oszczędzała Donalda Tuska, widać to nie tylko poprzez zadawane przez nią pytania, ale również przez fakt, że wielokrotnie przerywała mu wypowiedź, aby następnie upomnieć przewodniczącego Rady Europejskiej, żeby nie przerywał jej słów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Franciszek dokonuje cudów? Niewiarygodne zdarzenia z udziałem papieża

Co więcej, wyłączanie mikrofonu przesłuchiwanemu jest dla wielu wręcz niewyobrażalne. Dodatkowo Małgorzata Wasserman zrobiła to wielokrotnie bez jakiegokolwiek ostrzeżenia. Dopiero gdy zwróciła Tuskowi uwagę po raz kolejny, ostrzegła go, że jeżeli nadal będzie w ten sposób prowadził swoje wypowiedzi, to pozbawi go głosu. Nie zdawała sobie sprawy, że jej poprzednie wyłączanie mikrofonu byłego premiera wyjdzie na jaw.

Sam Donald Tusk zauważył, że w ten sposób przewodnicząca pokazała wszystkim, że obawia się jego słów. Wielu ludzi popiera jego spostrzeżenia i zwracają uwagę, że całe przesłuchanie jest tylko przedstawieniem, które ma na celu przedstawienie Donalda Tuska jako winnego całej afery. Jednak, gdy przesłuchiwany polityk zgrabnie odrzucał wszelkie pytania sugerujące jego powinowactwo, jego mikrofon był natychmiast wyłączany.

Czyżby Wassermann faktycznie zauważyła, że jej plan chyli się ku upadkowi, a Tusk jest dla niej zwyczajnie zbyt poważnym przeciwnikiem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Adwokat Tuska o przesłuchaniu: „Rozjeżdża komisję. Aż mi żal Wassermann”
  2. PKW podała właśnie oficjalne wyniki frekwencji na wyborach! Nikt się tego nie spodziewał
  3. Szokująca teoria ujrzała światło dzienne. Opisują, jak komuniści wspierali Kaczyńskiego
  4. Znaki zodiaku, które uznane są za NAJBRZYDSZE. Nie chcesz być na liście
  5. Pitbull nie ma szans na dom? Wszystkie psy zostały adoptowane, tylko nie on

Emerytury i renty 2019. O ile wzrośnie twoje świadczenie? Zdziwisz się!