Małgorzata Wassermann bierze się za Tuska! Druzgocąca decyzja
Wiadomości Pikio - 16 Lipca 2018

Małgorzata Wassermann bierze się za Tuska! Druzgocąca decyzja

Małgorzata Wassermann rozkręca właśnie kampanię przed nadchodzącymi wyborami samorządowymi, w których będzie ubiegała się o fotel prezydenta Krakowa. Co ciekawe, posłanka jednocześnie niezmiennie stoi na czele komisji śledczej ds. Amber Gold, przed którą wkrótce stawić się będzie musiał były polski premier, Donald Tusk.

Wassermann niezwykle poważnie i konsekwentnie podchodzi do startu w wyścigu po fotel gospodarza Krakowa. Wciąż stara się jednak tak samo sumiennie prowadzić kontrowersyjną komisję, która ma wyjaśnić jedną z największych finansowych afer ostatnich lat.

Małgorzata Wassermann bezlitosna wobec Tuska

Już wkrótce przed jej członkami stanie więc były premier RP, Donald Tusk. Przewodniczący Rady Europejskiej ma przyjechać do naszego kraju w tym właśnie celu we wrześniu lub w październiku - Wassermann zaproponowała mu do wyboru trzy daty, które ewentualnie będą mogły jeszcze ulec niewielkim zmianom. - Szanujemy to, że Donald Tusk jest zajęty. Liczymy, że on uszanuje nasz czas i jeszcze w wakacje wybierze jeden z terminów - powiedziała polityk w rozmowie z mediami.

Czy Tusk wyjaśni szczegóły kontrowersyjnej afery?

Po co Tusk stanie ostatecznie przed komisją śledczą ds. Amber Gold? Odpowiedzi na to pytanie udzieliła mediom oczywiście sama Wassermann. - Będziemy go pytać o wiedzę, o działania, o zakres. Proszę państwa, myślę że tego świadka naprawdę nie trzeba uzasadniać - ujawniła przewodnicząca w czasie swego wystąpienia w Sejmie.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kuriozum! TVP chce ścigać internautów za nabijanie się z „pasków grozy”
  2. To może być koniec kariery Andrzeja Dudy. Ta decyzja zaważy o jego losie
  3. Zamieszki po mundialu! Splądrowali sklepy, bili się z policją
  4. Jeśli mocno kochasz swojego pieska, pewnie mu to robisz. Niestety on bardzo cierpi
ZAMIANA
wassermannJakim autem jeździ Wassermann? Samochody kandydatów na prezydentów polskich miast [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
tusk2Dlaczego Tuskowi ulżyło po śmierci ojca? Rodzinne sekrety polityków [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News