Wassermann szczera jak nigdy. Ujawniła szczegóły prywatnego życia

Wassermann szczera jak nigdy. Ujawniła szczegóły prywatnego życia

Małgorzata Wassermann zdecydowała się po raz pierwszy naprawdę otworzyć przed opinią publiczną. Polityk ujawniła sekrety ze swego życia prywatnego, których nikt się prawdopodobnie nie spodziewał. Chociaż wygląda bowiem na niezwykle surową i wyniosłą osobą, na co dzień stanowczo dystansuje się od takiej postawy.

Córka Zbigniewa Wassermanna funkcjonuje w mediach jako zawsze poważna, konkretna persona. Zimny wizerunek towarzyszy jej od lat. Od czasu katastrofy smoleńskiej polityk wciąż walczy o wyjaśnienie tej sprawy, nie ustępując ani na moment. Te właśnie czynniki stworzyły najpewniej negatywny obraz Małgorzaty Wassermann w oczach wielu Polaków. Jak się jednak okazuje, w rzeczywistości kobieta jest jednak zupełnie inna niż na ekranie.

Małgorzata Wasserman wyznała prawdę o swym... uzależnieniu

Wasserman jest kandydatką Prawa i Sprawiedliwości na stanowisko prezydenta Krakowa. Partia liczy, że będzie ona osobą, która zagwarantuje jej miażdżący sukces. Jako że wybory samorządowe zbliżają się już wielkimi krokami, Wassermann zdecydowała się nieco otworzyć przed wyborcami. W wywiadzie dla "Polska The Times" pokazała więc prawdziwą, codzienną siebie. Jej życie kręci się przede wszystkim wokół wyjazdów do Warszawy, rodziny, znajomych i siłowni. Kobieta wyznała, że ćwiczenia dają jej wolność, a bez nich czuje się zdecydowanie gorzej. Wasserman wprost przyznała, że jest od nich... uzależniona. – Potrzebuję siłowni jak powietrza. Kiedy nie ćwiczę, czuję psychiczny dyskomfort – zdradziła Wasserman.

Szczere wyznania polityk

Wygląd zewnętrzny Małgorzaty Wasserman zawsze jest perfekcyjnie dopracowany. Dziennikarze zdecydowali się więc zapytać właśnie o jej pomalowane paznokcie. To zagadnienie zdecydowanie zaskoczyło polityk. Nie spodziewała się bowiem, że kogoś zainteresuje, ile razy w tygodniu... zmienia lakier. – A jaki to problem? Zwłaszcza że robię to sama co trzeci dzień. Jak każda kobieta, mam cztery lakiery do paznokci – zdradziła Wassermann.
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda Polsatu i TVP na pograniczu życia i śmierci. Jej mąż przeżywa horror
  2. Co tam się dzieje?! Karetka przyjechała do protestujących w Sejmie
  3. Wstrząsające słowa córki zmarłego Roberta Leszczyńskiego
Źródło: fakt.pl Następny artykuł