Wassermann w sukience powiększającej biust wzbudziła potężną sensację. Aż zdębieliśmy gdy ją zobaczyliśmy (FOTO)

Wassermann w sukience powiększającej biust wzbudziła potężną sensację. Aż zdębieliśmy gdy ją zobaczyliśmy (FOTO) Źródło: youtube.com/tvrepublika

Małgorzata Wasserman zaskoczyła wszystkich w Sejmie. Polityk, która do tej pory przybierała aparycję istnej "Żelaznej Damy", postawiła na drobną ekstrawagancję i włożyła sukienkę powiększającą biust. Takiej stylizacji ze strony posłanki nikt nie mógł się spodziewać.

Małgorzata Wasserman nie może zaliczyć ostatnich miesięcy do udanych. Polityk powiązana z Prawem i Sprawiedliwością zawiodła w trakcie wyborów samorządowych, a także poniosła sromotną klęskę na komisji rządowej Amber Gold, gdzie została upokorzona przez Donalda Tuska. Te wszystkie okoliczności sprawiły, że posłanka zdecydowała się na zaprzestanie pokazywania się przed kamerami. Teraz jednak wszystko wskazuje na to, że polityk wraca do starej formy. A wszystko przez swoją stylizację.

Małgorzata Wasserman szokuje odważnym strojem

Wydawać by się mogło, że posłowie Prawa i Sprawiedliwości, czyli opcji politycznej, która stawia na promocję konserwatywnych wartości, będą ubierać się tradycyjnie i niewyzywająco. Jak dotąd, "ikoną stylu" ekipy rządzącej była Beata Szydło, która prezentowała się w eleganckich, ale skromnych garsonkach, oraz ikonicznych już broszkach. O ile była premier nie zmienia swojego stylu, o tyle jej koleżanki z ugrupowania jak najbardziej starają się zabłyszczeć w nowych stylizacjach, jak chociażby wspomniana Wasserman.

Członkini komisji do sprawy Amber Gold pojawiła się ostatnimi czasy w Sejmie w stylizacji, która nie dość, że podkreśliła jej niesamowitą figurę, to jeszcze stanowczo uwydatniła biust parlamentarzystki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Posłowie byli oczarowani

O tym, jak dobrze została przyjęta przemiana posłanki z "Żelaznej Damy" na bardziej odważną i pewną siebie kobietę można zauważyć na zdjęciach z ostatniego posiedzenia Sejmu, gdzie zadowolona z siebie Wasserman nie jest w stanie powstrzymać spojrzeń ze strony kolegów i koleżanek z ugrupowania, którzy nie spodziewali się, że słynąca z konserwatywnych poglądów polityk będzie tak błyszczeć.

Szara suknia, ozdobiona czarnymi akcentami, może stać się prawdziwym przebojem sejmowych korytarzy, które już niejedno widziały. Może i ta suknia nie będzie tak ikoniczna, jak broszka Beaty Szydło, czy muszki wiązane pod szyją przez Janusza Korwina-Mikkego, ale dają nadzieje na to, że Wasserman otworzy się na bardziej kobiece i odważne stylizacje.

 

Fot. PAP/Dziennik

ZOBACZ TAKŻE

  1. Dramat Kingi Rusin! Gwiazda TVN totalnie się załamała. Jej wyznanie doprowadzi was do płaczu
  2. Jak mieszka Majka Jeżowska? Dorota Szelągowska złapałaby się za głowę, a Katarzyna Dowbor uciekłaby w popłochu
  3. Koszmarne informacje Polsatu. Helikopter rozbił się na skoczni narciarskiej
  4. Szok w programie Jaworowicz. Policja przerwała nagranie i zatrzymała skazanego za pedofilię
  5. Fani serialu „Przyjaciółki” wstrząśnięci. Przerażająca katastrofa samolotu, na pokładzie uwielbiany bohater
  6. Polska spłynie, jasnowidz wzbudził strach. Jackowski przekazał Polakom okrutną treść wizji

Źródło: Dziennik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News