Wassermann wybuchła, jest wściekła. Ostre oświadczenie

Wassermann wybuchła, jest wściekła. Ostre oświadczenie Źródło: Fot. YouTube/Telewizja Republika

Małgorzata Wassermann bierze udział w wyścigu po fotel prezydenta Krakowa w zbliżających się wielkimi krokami wyborach samorządowych. W obliczu nowego sondażu polityk zdecydowała się na wygłoszenie bardzo stanowczego oświadczenia, które obiega dziś wszystkie największe media.

Wassermann stanie w szranki głównie z Jackiem Majchrowskim, którego niespodziewanie udało jej się pokonać z najnowszym badaniu opinii publicznej dla DoRzeczy.pl. Przewodnicząca tzw. komisji ds. Amber Gold uzyskała w nim 38-procentowe poparcie, jej kontrkandydat - 37 procent głosów.

Czy Małgorzata Wassermann wygra wybory w Krakowie?

- Wyniki tego sondażu przyjmuję z satysfakcją, jest mi bardzo miło i będę dokładać wszelkich starań, żeby różnica między nami zasadniczo się zwiększyła, oczywiście na moją korzyść - stwierdziła wyraźnie zadowolona Wassermann. Jednocześnie posłanka zdecydowała się na stanowcze oświadczenie. Jak ujawniła, do tej pory oskarżano ją o to, że wciąż nie rozpoczęła swej kampanii wyborczej. Jaka jest jednak prawda?

Wassermann szczerze o swej kampanii

- Chciałabym jednak bardzo podkreślić jedną kwestię - kiedy czytam komentarze, czy słucham wypowiedzi polityków oraz publicystów, to bardzo boli mnie, kiedy mówią, że jeszcze nie rozpoczęłam kampanii. Spędzam w terenie, na spotkaniach z mieszkańcami około 15 godzin dziennie, codziennie, od wielu tygodni. Przypomnę, że jeszcze przed wakacjami sondaż wskazywał na 10 proc. różnicy między mną a Jackiem Majchrowskim. (...) Prowadzę kampanię, spotykam się z mieszkańcami, robiłam to i robić będę - powiedziała w bardzo bezpośredni sposób polityk, którą doniesienia mediów wyraźnie wyprowadziły z równowagi.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Szokujące zmiany PiS! Jeśli wyjeżdżasz za granicę, to zapłacisz FORTUNĘ
  2. Przebrali lalkę z sex shopu za Kaczyńskiego. Potem poderżnęli mu gardło
  3. Ogórek wryło w ziemię, wielki skandal w programie na żywo! Na zawsze to zapamięta
  4. Media: Agata Duda zrobiła sobie właśnie OPERACJĘ PLASTYCZNĄ. Wygląda kompletnie inaczej
Następny artykuł