Małgorzata Wassermann, przewodnicząca komisji sejmowej ds. afery Amber Gold, robi obecnie poważną karierę w aparacie państwa. Przyjaźni się z Jarosławem Kaczyńskim i została przez niego mianowana kandydatką PiS na urząd prezydenta Krakowa. Osoby próbujące ją zdyskredytować, wyciągają brudy z życia jej siostry.

Córka Zbigniewa Wassermanna, członka Rady Ministrów za czasów pierwszego rządu PiS, który zginął w Smoleńsku 10 kwietnia 2010 roku, w ciągu trzech lata stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci Zjednoczonej Prawicy.

Krakowska posłanka, której dano trudne zadanie prowadzenia sejmowej komisji ds. afery Amber Gold, dzięki prowadzonym przez siebie przesłuchaniom zyskała ogromną popularność wśród wyborców. Z tego powodu także już niedługo zawalczy o prezydencki fotel w Krakowie.

Polityk wydaje się nie przejmować oskarżeniami o robienie kariery za pomocą tragicznej śmierci ojca. Internauci nie ustają jednak w poszukiwaniach ‚nieznanych” faktów z jej życia.

Małgorzata Wassermann jest rozwódką?

Po udostępnieniu przez internautę-opozycjonistę grafiki informując, że Wassermann dokonała w wieku 18 lat aborcji, w sieci zawrzało. Posłanka zapowiedziała skierowanie mema do prokuratury i w założeniu oczywiście postawienie przed sądem jego autorów.

Niedawno także na jednym z forów pojawiły doniesienia, jakoby kandydatka na prezydenta Krakowa była rozwódką pomimo otoczki głęboko wierzącej katoliczki i patriotki. W doniesieniach tych występuje jednak błąd i to poważny.

Otóż faktycznie doszło do rozwodu córki Zbigniewa Wassermanna z krakowskim samorządowcem Maciejem Twarogiem, z którym ma nawet córkę. Chodzi jednak o siostrę szefowej sejmowej komisji – Agatę.

Do rozwodu doszło w 2009 lub 2010 roku, a opowiedział o nim mediom sam Zbigniew Wassermann. Twaróg był wielkim zawodem, z którego końca polityk bardzo się cieszył.

– On rozczarował mnie jako mężczyzna, jako ojciec, jako mąż. Brakowało mu odwagi, żeby ponieść ciężar pewnych sytuacji. W moich relacjach z żoną to by się nigdy nie zdarzyło – powiedział wówczas w rozmowie z „Wprost”.

Maciej Twaróg – mąż Wassermann

Byłego ukochanego Agaty Wassermann uznano niegdyś za jednego z najlepiej zapowiadających się młodych polityków. W wieku 30 lat był radnym Krakowa z ramienia Ligii Polskich Rodzin i był prominentnym działaczem Młodzieży Wszechpolskiej.

Po odejściu z polityki zmienił poglądy i styl życia. Stał się pasjonatem tatuaży, organizuje wydarzenia kulturalne w rodzinnej Nowej Hucie i pracuje w pizzerii. Swoją pracę uwielbia, a jeszcze bardziej ceni sobie pracę aktywisty na rzecz rozwoju dzielnicy i rozwoju świadomości jej mieszkańców.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Porywają dzieci w Polsce na narządy? Policja wchodzi do gry
  2. Co się dzieje z Brodką?! Fani przerażeni jej wyglądem
  3. Dlatego Kaczyński nie lubi Dudy? Wszystko przez Agatę Dudę

Czy Małgorzata Wassermann ma szansę zostać prezydent Krakowa?

  • Nie (68%, 23 628 głosów)
  • Tak (29%, 10 232 głosów)
  • Nie mam zdania (3%, 1 097 głosów)

Liczba głosujących: 34 957

Loading ... Loading ...

Jakim autem jeździ Wassermann? Samochody kandydatów na prezydentów polskich miast [ZDJĘCIA]


Internauci wyśmiewają zmiany w sądownictwie. Nie szczypią się! [MEMY]

loading...

Zobacz również