Małgorzata Wassermann, przewodnicząca komisji sejmowej ds. afery Amber Gold, robi obecnie poważną karierę w aparacie państwa. Przyjaźni się z Jarosławem Kaczyńskim i została przez niego mianowana kandydatką PiS na urząd prezydenta Krakowa. Osoby próbujące ją zdyskredytować, wyciągają brudy z życia jej siostry.

Córka Zbigniewa Wassermanna, członka Rady Ministrów za czasów pierwszego rządu PiS, który zginął w Smoleńsku 10 kwietnia 2010 roku, w ciągu trzech lata stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci Zjednoczonej Prawicy.

Krakowska posłanka, której dano trudne zadanie prowadzenia sejmowej komisji ds. afery Amber Gold, dzięki prowadzonym przez siebie przesłuchaniom zyskała ogromną popularność wśród wyborców. Z tego powodu także już niedługo zawalczy o prezydencki fotel w Krakowie.

Polityk wydaje się nie przejmować oskarżeniami o robienie kariery za pomocą tragicznej śmierci ojca. Internauci nie ustają jednak w poszukiwaniach ‚nieznanych” faktów z jej życia.

Małgorzata Wassermann jest rozwódką?

Po udostępnieniu przez internautę-opozycjonistę grafiki informując, że Wassermann dokonała w wieku 18 lat aborcji, w sieci zawrzało. Posłanka zapowiedziała skierowanie mema do prokuratury i w założeniu oczywiście postawienie przed sądem jego autorów.

Niedawno także na jednym z forów pojawiły doniesienia, jakoby kandydatka na prezydenta Krakowa była rozwódką pomimo otoczki głęboko wierzącej katoliczki i patriotki. W doniesieniach tych występuje jednak błąd i to poważny.

Otóż faktycznie doszło do rozwodu córki Zbigniewa Wassermanna z krakowskim samorządowcem Maciejem Twarogiem, z którym ma nawet córkę. Chodzi jednak o siostrę szefowej sejmowej komisji – Agatę.

Do rozwodu doszło w 2009 lub 2010 roku, a opowiedział o nim mediom sam Zbigniew Wassermann. Twaróg był wielkim zawodem, z którego końca polityk bardzo się cieszył.

– On rozczarował mnie jako mężczyzna, jako ojciec, jako mąż. Brakowało mu odwagi, żeby ponieść ciężar pewnych sytuacji. W moich relacjach z żoną to by się nigdy nie zdarzyło – powiedział wówczas w rozmowie z „Wprost”.

Maciej Twaróg – mąż Wassermann

Byłego ukochanego Agaty Wassermann uznano niegdyś za jednego z najlepiej zapowiadających się młodych polityków. W wieku 30 lat był radnym Krakowa z ramienia Ligii Polskich Rodzin i był prominentnym działaczem Młodzieży Wszechpolskiej.

Po odejściu z polityki zmienił poglądy i styl życia. Stał się pasjonatem tatuaży, organizuje wydarzenia kulturalne w rodzinnej Nowej Hucie i pracuje w pizzerii. Swoją pracę uwielbia, a jeszcze bardziej ceni sobie pracę aktywisty na rzecz rozwoju dzielnicy i rozwoju świadomości jej mieszkańców.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Porywają dzieci w Polsce na narządy? Policja wchodzi do gry
  2. Co się dzieje z Brodką?! Fani przerażeni jej wyglądem
  3. Dlatego Kaczyński nie lubi Dudy? Wszystko przez Agatę Dudę

Czy Małgorzata Wassermann ma szansę zostać prezydent Krakowa?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Jakim autem jeździ Wassermann? Samochody kandydatów na prezydentów polskich miast [ZDJĘCIA]


Internauci wyśmiewają zmiany w sądownictwie. Nie szczypią się! [MEMY]