Przestraszona Wassermann tłumaczy się publicznie. Spotkała ją ogromna agresja

Przestraszona Wassermann tłumaczy się publicznie. Spotkała ją ogromna agresja

Małgorzata Wassermann skupia się obecnie przede wszystkim na wyborczym wyścigu po fotel prezydenta Krakowa. Jednocześnie posłanka pozostaje przewodniczącą komisji ds. Amber Gold, której przesłuchania stają się coraz bardziej kontrowersyjne. Polityk musiała więc tłumaczyć się właśnie ze zdjęcia, które zostało wykonane w czasie posiedzenia gremium.

Wszystkie krajowe media obiegła w ostatnim czasie fotografia, na której uwieczniono Małgorzatę Wassermann oraz pełnomocnika byłego ministra Jacka Rostowskiego, Marka Chmaja. Oboje mają na nim wściekłe miny i ewidentnie prowadzą płomienną dyskusję, która zaintrygowała przyglądających się przesłuchaniom obywateli.

Burzliwa fotografia na językach całej Polski

- To była miła, kurtuazyjna rozmowa. Naprawdę! Ustalałem z panią przewodniczącą, co ile będą przerwy w posiedzeniu komisji, bo to ważne. Nie ma tu drugiego dna. Sympatyczna wymiana zdań - powiedział na temat uwiecznionej na zdjęciu rozmowy Chmaj, gdy zapytali go o nią dziennikarze WP. Jak się jednak okazuje, Wassermann ma całkowicie inne wspomnienie dotyczące dyskusji. Przyznała bowiem otwarcie, że w rozmowie z prawnikiem spotkała się z ogromną agresją i złością.

Małgorzata Wassermann szczerze o kontrowersyjnym zdjęciu

- Dla mnie najbardziej skompromitowaną osobą kończącego się tygodnia jest nie Jan Vincent-Rostowski, bo po byłym żołnierzu platformy spodziewałam się złośliwości i arogancji, lecz pan Chmaj. Dawno nie spotkałam się z taką agresją - napisała posłanka w stosunkowo długim poście na Facebooku. - Była to też pierwsza osoba, która wykazała się tak wielkim brakiem klasy, odkąd 2 lata temu zaczęłam pracę w komisji śledczej ds. Amber Gold. Na szczęście, wszystko uwieczniły kamery i studenci prawa z całej Polski będą mogli zobaczyć, jak NIE zachowywać się na przesłuchaniach - dodała także Wassermann. Małgorzata Wassermann Fot. Facebook/Małgorzata Wassermann
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News