PiS stchórzyło przed Tuskiem? Sensacyjna decyzja przed wyborami

PiS stchórzyło przed Tuskiem? Sensacyjna decyzja przed wyborami

Małgorzata Wassermann przestraszyła się byłego premiera? Polska Agencja Prasowa podała informacje o nowej dacie przesłuchania Donalda Tuska, które planowane było na 2 października. Internauci nie mogą powstrzymać śmiechu - powstały liczne spekulacje na temat tego, skąd ta nagła zmiana.

Małgorzata Wassermann, jako przewodnicząca komisji ds. Amber Gold miała przesłuchać byłego premiera Donalda Tuska już 2 października. Cała Polska oczekiwała tego dnia z zapartym tchem, teraz jednak doszło do nieoczekiwanej zmiany. Nie zobaczymy Tuska w październiku - przesłuchanie się opóźni i będzie miało miejsce dopiero po II turze wyborów samorządowych! Internauci nie mogą powstrzymać śmiechu, są bowiem przekonani, że Małgorzata Wassermann, a także PiS przestraszyli się potencjalnego upokorzenia przed wyborami samorządowymi. - Kaczyński i Wassermann zesrali się ze strachu przed panem Donaldem Tuskiem i odłożyli jego przesłuchanie na po wyborach... - wulgarnie opisuje sytuację internauta.

Małgorzata Wassermann nie przesłucha Donalda Tuska w planowanym terminie! PiS boi się porażki?

Internauci stwierdzili, że Wassermann postanowiła ustrzec się przed porażką w wyborach samorządowych. Sama zainteresowana twierdzi jednak, że informacja o przesłuchaniu 2 października... nigdy nie powinna wyciec, ponieważ nie była oficjalna! - Nie chcę wykorzystywać komisji [śledczej ds. Amber Gold] do mojej kampanii samorządowej, stąd taka moja decyzja, przy pełnej akceptacji prezydium komisji. Jestem zaskoczona tym, że informacje, które były wśród posłów, do państwa wyciekły. Najpierw poinformowałam członków komisji, natomiast niestety z przykrością stwierdziłam, że państwo wiecie, zanim wiedzą pozostali posłowie - przyznała Wassermann przed dziennikarzami. Jakakolwiek była przyczyna, pozostaje czekać na przesłuchanie Tuska do listopada.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Oficjalne: Biedroń wydał specjalne oświadczenie ws. wyborów
  2. Leszek Miller wystosował POZEW. Nie godzi się na kpiny ze śmierci syna
  3. Rosyjska prowokacja! Grą komputerową chcą skłócić Polaków i Ukraińców
  4. Bardzo popularna gwiazda straciła psa, ktoś go brutalnie zabił
Następny artykuł