Wassermann przesadziła z Photoshopem! Zalała ją fala krytyki

Wassermann przesadziła z Photoshopem! Zalała ją fala krytyki

Małgorzata Wassermann walczy o głosy w Krakowie. W wyścigu o fotel prezydenta wszystkie chwyty dozwolone. Jednak internauci przyznają: tym razem kandydatka przesadziła.

Małgorzata Wassermann nie zwalnia tempa w walce o głosy mieszkańców Krakowa. Teraz, postanowiła przenieść swoje działania także do Internetu. W akcji "Poznaj Gosię", która miała za pomocą relacji online przybliżyć elektoratowi postać polityk, zauważyć można pewną nieprawidłowość. Prawdopodobnie za namową sztabu specjalistów od wizerunku polityk jest teraz nie do poznania! Otóż grafika zapowiadająca spotkanie w sieci jest... zbyt idealna.

Małgorzata Wassermann w Internecie walczy o głosy mieszkańców Krakowa. Czy tym razem nie przesadziła?

Prawniczka zdecydowała się na kampanię w sieci, dzięki której mieszkańcy Krakowa mogą z nią rozmawiać online. W przewrotnej nazwie "Poznaj Gosię" stara się przybliżyć swoją postać i nieco złagodzić wizerunek. Na grafice jednak Małgorzata Wassermann jest absolutnie odmieniona. Internauci już grzmią: grafik przesadził! Idealne rysy twarzy, doskonały kolor i nienaturalna mina - tak na zdjęciu wygląda kandydatka na prezydenta Krakowa. Internauci są jednak bezkompromisowi: Wassermann wbrew oczekiwaniom jej specjalistów za zdjęciu wygląda źle. Pod grafiką, promującą spotkanie z polityk pojawiły się negatywne komentarze. - Pani Poseł, jest pani wystarczająco piękna i urocza i stosowanie Photoshopa uważam za niepotrzebne a wręcz szkodliwe. Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki - pojawia się pod zdjęciem. - Gosia czy Małgorzata? Jakich wyborców pani chce? Przedszkolaków? - czytamy dalej. Wśród internetowych wypowiedzi pojawia się wielokrotnie jasny sygnał: grafik przesadził z Photoshopem!DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wpadki Wassermann

Start w wyborach samorządowych prawniczki był dla wielu zaskoczeniem. Na początku, kontrowersje wzbudzał fakt, że kobieta bierze udział w pracach komisji Amber Gold, co spowodowało, że łącząc dwie - dość ważne funkcje - wciąż była pod ostrzałem mediów. Kontrowersje dotyczące daty przyjazdu do Polski Donalda Tuska dodatkowo podsycały niepokoje mediów. Później, Małgorzata Wassermann dała się poznać z innej strony, gdy w potoczystej, zaangażowanej mowie mówiła o przyszłości Krakowa. Media zwróciły uwagę na jej nietypowy ton, niektórzy komentowali, że to nagły zwrot w jej kampanii. Czy pomimo wielu kontrowersji wokół jej kariery politycznej, Małgorzata Wassermann zostanie prezydentem Krakowa? Najnowsze sondaże sugerują, że w starciu z Jackiem Majchrowskim - dotychczasowym prezydentem miasta walczyłaby w drugiej turze. Politycy walczyliby o głosy łeb w łeb. Najbardziej prawdopodobne byłoby jednak zwycięstwo Majchrowskiego, chociaż ostatnie zapowiedzi Wassermann diametralnych zmian w komunikacji miejskiej przyniosły jej wielu sprzymierzeńców. Kobieta chciałaby obniżyć ceny biletów, a także wybudować metro, które ułatwiłoby połączenia między skrajnymi dzielnicami. Prawniczka chce także zainwestować w przebudowę dróg.   Małgorzata Wassermann Twitter/ Małgorzata WassermannNajlepsze newsy dnia:

  1. Patryk Jaki ujawnił, po co naprawdę chce wygrać wybory. Drżyjcie Warszawiacy
  2. Krzysztof Jackowski ma dla Polaków zaskakujące wieści. Wie, kto wygra wybory!
  3. Kaczyński popełnił ogromny błąd. PiS może przegrać przez to wybory
Następny artykuł