Wassermann tłumaczy jak NIE płacić podatków! Jej słowa wywołały burzę

Wassermann tłumaczy jak NIE płacić podatków! Jej słowa wywołały burzę Źródło:

Małgorzata Wassermann wywołała prawdziwą burzę! Nietypowa wypowiedź przewodniczącej komisji ds. Amber Gold przedstawiła ją w całkowicie nowym świetle. Wassermann wytłumaczyła Polakom przed odbiornikami jak skutecznie nie płacić podatków!

Czyżbyśmy nie musieli więcej odpowiadać na wyzwanie z urzędu? Według słów Małgorzaty Wassermann, wystarczy powołać się na jedno z przesłuchań komisji, aby wymigać się od płacenia podatku. Przed komisją ds. Amber Gold zeznawał były naczelnik III Urzędu Skarbowego w Gdańsku Tomasz Rzewuski. Jego odpowiedzi wyprowadziły z równowagi Małgorzatę Wassermann, która nie mogła dalej znieść wykrętów i tłumaczeń Rzewuskiego.

Małgorzata Wassermann: "Szanowni podatnicy w Polsce..."

- 25 marca Marcin P. został wezwany po raz pierwszy do Urzędu Skarbowego, aby podpisać wniosek, jednak nie reagował (...) Ile razy powinno się wzywać podatnika, który nie reaguje na wezwania urzędu? - zapytała Tomasza Rzewuskiego Małgorzata Wassermann. - Nie podam tutaj jednoznacznej normy, bo to zależy od sytuacji, sprawy i określonego podatnika. Czy wiemy, że ktoś będzie utrudniać nam pewne zadania przez niestawiennictwo, bo taka jest jego taktyka (…). Czy też po prostu czasami ludzie długo pracowali i nie byli w stanie odebrać tych przesyłek - wykręcał się w tłumaczeniach były naczelnik Urzędu Skarbowego. Jego słowa wybitnie zirytowały przewodniczącą komisji. Postanowiła zatem ironicznie podsumować wypowiedź byłego naczelnika urzędu. Jak stwierdziła, jego słowa idealnie wskazują, w jaki sposób uniknąć płacenia podatków i kar za taki proceder. - Szanowni podatnicy w Polsce. Jeśli nie będziecie stawiali się na wezwania urzędu i będą chcieli was za to karać, to pamiętajcie, żeby powołać się na dzisiejsze zeznania przed komisją - wykorzystała jego wypowiedź Małgorzata Wassermann. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Media zapomniały, czy Agata Duda też? Rok temu seks-bomba namieszała w głowie prezydentowi
  2. PiS w furii! Wyciekło ukrywane zdjęcie Pawłowicz z okrągłego stołu, wszystko jasne
  3. Jarosław Kaczyński okropnie poniżony! Śmieje się z niego cała Polska
  4. Tłum zamęczał zwierzęta na śmierć. Karma wróciła, 5 osób rannych
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News