Historyczna afera! Pół największej polskiej partii ma trafić do więzienia

Historyczna afera! Pół największej polskiej partii ma trafić do więzienia

Historyczna afera w polskiej polityce trwa i wszystko wskazuje na to, że nie skończy się dobrze. Jak informują media, prokuratura już niebawem zacznie bardzo intensywnie pracować. Ma się to skończyć wsadzeniem do więzienia gigantycznej liczby polityków z jednej partii.

Trwa passa Małgorzaty Wassermann, przewodniczącej komisji śledczej ds. Amber Gold. Posłanka PiS w swoich przesłuchaniach dochodzi co kolejnych wniosków i kieruje kolejne zgłoszenia do prokuratury. Blady strach pada na Platformę Obywatelską, której politycy mają być celem wielu działań komisji. Wszystko wskazuje na to, że prokuratura i sądy będą intensywnie pracować, a dla wielu polityków głównej partii opozycyjnej ma się to skończyć więzieniem. Opozycja twierdzi jednak, że mają to być polityczne aresztowania rodem z PRL.

Małgorzata Wassermann rozpracowuje aferę

Komisja śledcza ds. Amber Gold zbliża się już do zakończenia prac. Jej przewodnicząca Małgorzata Wassermann powołuje kolejnych świadków i wypytując ich o działania w sprawie piramidy finansowej dochodzi do coraz bardziej sensacyjnych ustaleń. Komisja już pracuje nad wnioskami do prokuratury, które mają dotyczyć policjantów, agentów ABW i innych służb. Obserwując dotychczasowe działania przewodniczącej, można spodziewać się, że osoby, wobec których wysunięte zostaną oskarżenia, nie będą umiały się obronić.

Zbliżają się polityczne aresztowania? Na polityków PO padł blady strach

Już niebawem przed oblicze komisji wezwany zostanie były szef rządu i Platformy Obywatelskiej, Donald Tusk. Ma być kluczowym świadkiem. Biorąc pod uwagę zawzięcie Wassermann i umiejętności retoryczne Tuska do wydobywania zeznań, można spodziewać się, że podczas przesłuchania dojdzie do piekielnie ostrego starcia. To zaś będzie skutkowało kolejnymi zawiadomieniami do prokuratury. Na największą partię opozycyjną już teraz padł blady strach. Spodziewają się oni, że wielu z nich może zostać aresztowanych. Jak informują media, jest to całkiem prawdopodobne. To może oznaczać całkowite rozbrojenie opozycji, jeśli jej najważniejsi politycy trafią do aresztów i więzień. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Z ostatniej chwili: Historyczny przełom ws. Amber Gold! Wassermann właśnie ujawniła sensacyjną notatkę
  2. Afera po Dzień Dobry TVN! Polacy chcą zlinczować Szulim
  3. Tusk wykończy Platformę?! Koszmar Schetyny o krok od realizacji
Źródło: newsweb.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News