Małgorzata Wassermann ubiega się w tegorocznych wyborach samorządowych 2018 o fotel prezydenta Krakowa. Polityk zaskoczyła właśnie licznych wyborców swą najnowszą fotografią, którą umieściła w plakacie promującym autorski program. Internauci bardzo szybko oskarżyli jednak posłankę o to, że… przesadziła z photoshopem.

Małgorzata Wassermann bardzo ambitnie podeszła do swego startu w tegorocznych wyborach samorządowych. Wyraźnie widać, że polityk zależy na zwycięstwie, na które z oddaniem pracuje. Według sondaży traci wciąż jednak nieznacznie do Jacka Majchrowskiego, który reprezentuje w elekcji Obywatelski Kraków.

Czy Małgorzata Wassermann zostanie prezydentem Krakowa?

Aby zdecydowanie zbliżyć się do wyborców, Wassermann podjęła decyzję o pokazywaniu się opinii publicznej w programie „Poznaj Gosię”, czyli serii transmisji na żywo na Facebooku. Aby dobrze zareklamować projekt, sztab posłanki stworzył specjalny plakat, który zadziwił internautów.

– Już jutro kolejny odcinek „Poznaj Gosię” – zapraszam Państwa serdecznie na transmisję „na żywo” na mojej stronie na FB. Tym razem będę odpowiadała na Państwa pytania, zachęcam więc do wysyłania ich w komentarzach i wiadomości prywatnej na FB. #PoznajGosie – reklamowała program kandydatka na prezydenta Krakowa.

Jak czytamy w licznych komentarzach, zdjęcie polityk umieszczone na jednym z portali społecznościowych dalece odbiega od rzeczywistości. Wyborcy złośliwie twierdzą, że Małgorzata Wassermann przesadziła po prostu z photoshopem, chcąc z pomocą grafików zbytnio poprawić urodę.

Krytyczne komentarze wobec posłanki

– No i po co tak sobie robić? Photoshop jest normalnym narzędziem, ale nie wolno przesadzać. Zwłaszcza jeśli nie ma potrzeby jak w tym wypadku – napisała na Twitterze pracująca dla Polsatu dziennikarka Dominika Długosz, komentując zadziwiającą sprawę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dlaczego Jarosław Kaczyński się nie ożenił? 9 pilnie strzeżonych sekretów prezesa PiS

Sama Małgorzata Wassermann nie odpowiedziała na liczne żarty oraz przytyki ze strony internautów. Bez wątpienia zapoznała się jednak z plakatem przed jego publikacją i najwyraźniej nie zauważyła żadnego problemu w głośno dziś komentowanej fotografii.

Małgorzata Wassermann
Fot. Twitter/Małgorzata Wassermann

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pawłowicz straciła kontakt ze światem? Nazwała koleżanki facetami w spódnicach
  2. Patryk Jaki nie oszczędza wyborców. O swoich planach opowiadał GODZINĘ
  3. Prezydent zdradził gorącą historię! Agata Duda dawniej pozwalała sobie na szaleństwa
  4. Przełomowa deklaracja. Dostaniecie więcej niż 500 plus, niezależnie od wyniku wyborów

Czy Małgorzata Wassermann ma szansę zostać prezydent Krakowa?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Jakim autem jeździ Wassermann? Samochody kandydatów na prezydentów polskich miast [ZDJĘCIA]

Zobacz również